Migrostan Yaş Mama Alacağım Hangisini Önerirsiniz

Nrydiry

  1. Felix

  2. Whiskas

  3. Sheba

  4. Bestpet

  5. Gourmet

  6. bonnie

  7. mırmır

  8. bunlar olacağına hiç olmasın

31 CEVAP

Poncimin

Hiçbirini tercih etmezdim. Ama alacaksan Mırmır fiyatına göre içeriği fena değil. Analiz değerleri güzel. Alacak olsam onu alırım. Suzi online yaş mama incelemesinde de var Mırmır maması bakabilirsiniz. Ayrıca gourmet'i de inceleme listesine almış. Linkini bırakıyorum, incelemeleri anlaşılır ve güzel oluyor bakmanızı tavsiye ederim:

https://www.suzionline.com/kedi-mamasi/en-iyi-yas-kedi-mamasi-11-marka-incelemesi/

Salihaylmz

Mırmır hem sokaktakiler için hem evdekiler için içindekilerden en iyisi o

tyguler

mırmır güzel icerik olarak ama benim kedim yemedi (yas mama sevmediğinden dolayi yemedi ama)

tyguler

bu mamalarin çogu volipet youtube kanalinda incekemesi cpvardı ucuz yas mama incelemesi diye, izlemenizi oneririm

duman_cat_world

@Poncimin
Ben de Suzionline okuyucusuyum, tüm yazılarını okudum, gerçekten çok anlaşılır ve tatmin edici içerikleri var, bakmanızı öneririm.

Bu yaş mamalar sokaktaki kediler için tercih edilebilir mamalar, evdeki kedinize vermenizi önermem. Ancak illa alacağım diyorsanız Mırmır f/p ürünü olarak alınabilir. Tabii bütçeniz varsa başka yaş mamalar tercih edin, örnek; Animonda, Gimcat, Schesir, Nutri Feline, Felicia konserve...

duman_cat_world

@tyguler
Zaten o videoda "Ben bu mamaları evdeki kedilerinize vermenizi önermem" demisti. başka bir videosu daha vardı premium yaş mama kıyaslaması diye, oradaki yaş mamalar gönül rahatlığıyla evdeki kedilere verilebilir😊

Pamuk12390

Daha iyi yaş mamalar var ama burdakiler arasından mırmır içerik olarak daha iyi

Nrydiry

Ya biz köye gitme kararı aldık, sipariş etsem yarına gelmez zaten, bir de migros hediye kartı var ondan oradan almak istiyorum

Eğer tek kediniz varsa mırmır biraz fazla gelebilir. Sokakta verebileceğiniz kediler varsa mırmır tercih edebilirsiniz.

  1. Seçenek olarak da ben gourmeti seçerdim.

surayilmz

birkaç kez Gourmet hediye gelmişti herhangi bir sorun yaşamadık

Bende ara sıra oradan alıyorum gourmet genellikle ama mırmırında içeriği iyi

Lils

Mırmır dışında çöp mamalar maalesef. %4 ete para vermeyin. Onun yerine kasaptan tavuğun uygun fiyatlı kısımlarını ve tavuk ciğeri alıp haşlayabilirsiniz.

beyzathemoc1

yaş mamayı almak yerine evde kendiniz yapmasız tavuktan ciğerden daha güzel olur ama uğraşmaya vaktiniz yoksa mırmır ve gourmet güzel

Patilehayati

mırmır veya gourmet ama evde yapmanızı tavsiye ederim yaş mamayı

Palyaco

Yas mama kedim hiçbir zaman yemedi sadece kedi çorbası ama acil almam gerekiyor derseniz mirmir alın