Matisse Mama Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Prense78

Kedimi yeni kisirlastirdim nd kullaniyordum ama bütçemi zorladığı için matisse aldım nasıl bı mama

8 CEVAP

duman_cat_world

Yine Farmina üretiyor. Yani N&D yle aynı firma. Fena değil içeriği, alınabilir. Ancak onun yerine Markamam.adan Bozita tavuklu kedi maması 10 kg 400 TL ye alabilirsiniz. Matisse'den de ucuz ve içeriği ondan daha güzel. Ancak Matisse de kötü bir mama sayılmaz. 💫

duman_cat_world

mrcasper
Bu mamaların içi tahıl dolu, hiç kaliteli mamalar değil; fiyatlarını haketmiyorlar. Ayrıca arkadaş uygun fiyatlı olduğu için Matisse'e geçmiş bunlar bütçesini aşabilir.

Palyaco

Matisse nin pirinci biraz fazla orta segment ama pahalı bence içerik olarak hak etmiyor bu parayı exclision alsaydınız onun içeriği daha iyi fiyat olarak yakınlar

duman_cat_world

Kedinize iyi geliyorsa devam edin derim 👍

mrcasper

Onun yerine ProPlan, RoyalCanin, Hills kullanabilirsiniz bu mamalar kedilerin severek yediği lezzetli ve sağlıklı mamalardır

Lisanisan

Farmina markasının ürettiği bir mama kedinize iyi geliyorsa kullanabilirsiniz kaliteli bir mama

gayet güzel bir mama kullanabilirsiniz

dilanbulent

Matisse kötü bir mama değil ama o fiyata daha iyileri var Bozita, Proplan gibi