Kediler İçin Köpek Maması Zararlı Mıdır

Kbr66

Merhaba beslediğim sokak kedilerine haftada 1-2 kez dağıtmak için yaş kedi maması sipariş etmiştim. Ancak yanlışlıkla yaş köpek maması yollamışlar 😔 ambalajını yırtıp faturayı attıktan sonra mamaları üstündeki köpek resmini fark ettim :( çok sık olmamakla birlikte sokaktaki canları bu mamaya beslesem sorun olur mu? Zararlı olabilmesinden korktum da

8 CEVAP

Pufininelifi

Kedilerin ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve besin değeri köpeklerle bir değildir. Bir kaç kullanımda zararı olmaz ama sürekli kullanımı asla tavsiye etmem.

beyzathemoc1

bikaç kezden bir şey olmaz merak etmeyin çok kullanmadıkça

Zeytinbey

Kediler ve köpeklerin vitamin mineral ihtiyacı farklıdır. Kedilerin taurine dışardan alması gerekir fakat köpek mamasında bu yoktur. Birkaç kez kullanımda bir sıkıntı olmaz sürekli kullanım olursa mamadan faydalanamazlar sadece karınları doymuş olur

AdaCoco

Uzun vadede zararlı olur fakat bir kaç kereden bir şey olmaz.

AdaCoco

Uzun vadede zararlı olur fakat bir kaç kereden bir şey olmaz.

bir sorun olacağını düşünmüyorum eğer yerlerse bir kereliğine verebilirsin

Kbr66

Tamamdır çok teşekkürler

septikbaykus

Kısa vadede hayır. Temel gereksinimler farklı zira.