Felicia Mama Hakkında Yorum Ve Öneri

Anonymus998421

Uzun zamandır felicia markasının bir çok mamasını deneyimledik.Fiyat performans açısından çoğu yönden memnun kaldık ama son zamanlarda çok ağır bir koku var sanki ve pek iyi kokmuyor.Daha önce kullandınız mı.Düşüncelerinizi öğrenebilir miyim.Başka mama da önerebilirsiniz.

6 CEVAP

Ebranur

Ben felicia kitten kullanıyordum kedimi ilk sahiplendiğim zamanlar kedimin kakası çok kötü kokuyordu aşırı yani ayrıca cıvıktı yani.Royal canine geçtik koku tabiki var ama o kadar değil ve kedim kilo aldı ayrıca çok seviyor.Veterinerimiz maalesef feliciayı önermemişti royal caninin daha iyi olduğunu söylermişti zaten.Ama her kedide aynı şekilde etki edicek diye bir şey yok tabiki.İyi günler

simsek_sevval

Ben felicia kullanıyorum ve çok memnunum acaba sıcakta kalmış veya bayatlamış olabilir mi

Anonymus998421

15 kg alıyorum uzun süre yetsin diye iki kedim olduğu için de tek kediye göre daha kısa sürede gidiyor bayatlamaz bence.Bir de cam kavanozda saklıyoruz.

buusracikk

Bende felicia kitten kullanıyorum gayet memnunum dışkıları biraz kokuyor ama gayet besleyici 3 aylıklar 1.5 kilo ikisi de

dilanbulent

Felicia kullanacağınıza Bonacibo kullanın. İçeriklere baktığınızda şok olacaksınız çünkü TAMAMEN AYNI ve Bonacibo daha ucuz. Felicia 2 kat daha pahalı resmen. Enteresan.

Basakdd6

Ben de felicia kullanıyorum mamanın aroması kuzu etli olduğu içim koku oluyo ama bütçeniz varsa royal canin ya da proplan alabilirsiniz