Kedi Maması Önerisi İstiyorum

Phoenix3

Şuan Hill's kitten balıklı kullanıyorum denemek için fakat kedimin tüylerini bozdu gibi. Emin olamadığım için tavuklusunu da bir denemek istiyorum sonrasında yine aynı problemi yaşarsam yeni mamaya geçicem bana en fazla 146 TL civarı olan içeriği güzel ve tüy bakımına yardımcı olabilecek bir mama önerebilir misiniz?

13 CEVAP

Poncimin

Bozita Tahılsız Tavuklu Yavru Kedi Maması

Menşei: İsveç 🇸🇪
2 KG - 150 TL

[Mamanın İçeriği]

Tavuk% 29 (kurutulmuş tavuk% 25, ​​tavuk suyu% 4), kurutulmuş patates *, kemik yağ *% 13, bezelye nişastası *, somon * (taze hazırlanmış% 10), kurutulmuş sığır eti proteini% 7, kurutulmuş domuz proteini% 4, kurutulmuş pancar lifi *, mineraller, lignoselüloz *, hindiba inulin * (FOS% 0,63), mannan oligosakkaritler * (MOS% 0,2), maya * (ß-1,3 / 1,6-glukanlar% 0,1). * Doğal içerik

Sanabelle Kitten Yavru Kedi Maması

Menşei: Almanya 🇩🇪
2 KG - 134 TL

[Mamanın İçeriği]

kanatlılardan elde edilen et (taze, 25 %), kümes hayvanları proteini (kurutulmuş), pirinç, pirinç unu, hayvansal yağlar, taze ciğer (5 %), somon balığı unu, protein hidrolizat, iç yağı (kurutulmuş), rendelenmiş kuru pancar (şekeri alınmış), keten tohumu, bezelye (kurutulmuş, 0,7 %), somon balığı yağı, bezelye lifleri, kalsiyum karbonat, balık unu, tam yumurta (kurutulmuş), maya (kurutulmuş, dahil. 0,1 % mananoligo sakkarit, 0,06 % β glukan), potasyum klorür, kırmızı yaban mersini (kurutulmuş, 0,1%), yaban mersini (kurutulumuş, 0,1 %), yeşil dudaklı istridyeler (kurutulmuş), aynı safa çiçeği (kurutulmuş), hindiba tozu, kurutulmuş yuka bitkisi

  • Alabilirseniz önce Bozita tercih edin bence. Memnun kalmazsanız ya da bütçeniz yetmezse Sanabelle bakabilirsiniz. İçerik olarak ikisi de güzel. Bozita içerik olarak bir tık öndedir. Bu iki mamayı tavsiye ederim.

simbakedi

bozita olabilir. tuy sagligi icin kimse garanti veremez her mamanin kediye etkisi farklidir.

Anonymus998421

Bütün kediler farklıdır.Eğer alabiliyorsanız nd,bozita gibi mamalar deneyebilirsiniz.Mutlaka yorumlarına falan bakın.Bence hepsinden azar azar alın ki hepsini deneyip kedinizin tepkisine bakın.Eğer sevdiği bir mama olursa ondan devam edersiniz.Bir de mutlaka veterinerinize danışın derim ben.

Nermintaskin012

Bozita, Sanabelle, fitmin olabilir

simbakedi

marka mamadan alabilirsiniz. ben direkt kendi sitesinden almadim ama t rendyol uzerinden almistim. sorunsuz geldi.

happycat denedinizmi hiç benim kedimin tüylerini parlattı ve yumuşacık yaptı resmen 4 kg 180 liraydı yanlış hatırlamıyorsam

Phoenix3

Çoğu kişi bozita önermiş hangi siteden alabilirim? Petlebide yok bildiğim kadarıyla

diablerose

orijenin 5.4 kilosu suan petlebide 530 tl. yani 1bucuk kilosu 147 TLye, tam dediginiz fiyata geliyor

FfUuRrKkAaNn

Pro Plan Live Clear

gulgez06

exculisıon tavsıye ederım.

GulsumB

Fitmin marka mamayı nereden temin ediyorsunuz?
Ben bulamadım.

duman_cat_world

Phoenix3
Markamam.ada 10 kg 400 TL kilosu 40 TL ye geliyor bence çok iyi bir fırsat.