Yarısını Bitirdim :)

cfikirli

  1. Nolu resim için bana fikir veren herkese teşekkür ederim. Yarısını bitirdim şu an için kaplaması kaldı :)

48 CEVAP

Zehranazz

Çok iyi olmuş ellerinize sağlık

haticeseven

ellerinize sağlık

Pufininelifi

Merhaba benimde aklımda buna benzer bir şey yapmak var. Size bir kaç sorum var. Umarım cevaplarsınız. Direkler için postüp mü kullandınız. Tahtaya nasıl sabitlediniz. Benim düşündüğüm kedi evinde de gri kedinin oturduğu yuva var. Onu nasıl yapmayı düşünüyorsunuz.

Pufininelifi

Bu arada çok güzel olmuş emeğinize sağlık.

simsek_sevval

Harika olmuş ellerinize sağlık

Sindycan

Çok güzel olmuş bayıldım, güle güle oynasın/oynasınlar :)

FfUuRrKkAaNn

Bravo

Palyaco

Cok kaliteli yapmışsınız cok iyi yapıp satmayı düşünürseniz talibim

indovf

Gerçekten tebrik ederim. Keşke bende de böyle bir beceri olsa

elifmrtl1

Orjinalinden daha güzel olmuş

AleynaParlak

Nişanlımda marangozu kedi evimi o yapıyor kedimle ilgili herşeyi

MMiamu01

Çok güzel olmuş elinize sağlık 🥰

Ozgcrn

Bayıldımmm. Kesinlikle el yeteneğiniz çok iyi. Instagram sayfası açmayı düşünüyor musunuz?

Phoenix3

Şahane görünüyor, bu kadar güzel olacağını tahmin etmemiştim :D Bence bunun gibi eşyalar yaparak pet shoptan uygun fiyata satmaya başlayın. Güzel para getirir :) Belli ki yeteneğiniz de var

Azranurakkaya

Harika olmuş ellerinize sağlık