Yarısını Bitirdim :)

cfikirli

  1. Nolu resim için bana fikir veren herkese teşekkür ederim. Yarısını bitirdim şu an için kaplaması kaldı :)

48 CEVAP

PumCatLitter

Bence bu yeteneğinizi ticarete dökmelisiniz, emeğinize sağlık

meowhun

İşçiliğiniz harika valla bayıldım ellerinize sağlık :) Güzel günlerde kullansın kediniz

cfikirli

Ahmet bey heves ettiğim zaman yapıyorum. Mesela gece lambası veya lambader yaptım evime ve arkadaşıma ama satmak gibi bir düşüncem olmamıştır. Evet aslında ticaret’e dökülebilir fakat bu tür istek gelmiyor içimden ince ve nazik düşünceleriniz çok teşekkür ederim. Bu evi’de kızımız için yaptım inşallah severek içerisine girer ve oynar :)

Marslipati

Hazırdan hiçbir farkı yok hatta daha iyi olmuş çok güzel görünüyor elinize sağlık

simbakedi

cokkk guzel olmuss

Cubik

😍😍😍😍😍 mükemmel olmuş! Bence boş vakitlerinizde sokak canlarına da benzer şeyler yapabilirsiniz 😉

Hilalllllll

Ooo çook güzel bayıldım çok yeteniklisiniz 😲😯🐾

duman_cat_world

Mükemmel bir işçilik olmuş valla, hazırdan hiçbir farkı yok, tebrikler. ❤👏👏👏

Ben de arada böyle şeyler yapıyorum çok zevkli ve eğlenceli oluyor, sonuç da güzel olunca daha ne olsun :)

Kedişkonuza bol eğlenceler dilerim şimdiden!!! ♥️♥️

6_zeytin

Keşke nasıl yaptığınız videosunu çekseydiniz ne kullandığınızı bitince paylaşır mısınız?

cfikirli

Hepinize Çok teşekkür ederim

Ahmetemind

Mükemmel ve eşsiz bir çalışma olmuş, hayran kaldım. Severek ve çok sık şekilde bu tarz şeyler yapıyorsanız e-ticaret platformlarını araştırmanızı tavsiye ederim

Pamuk12390

Harika olmuş 😍

Lils

Benim de aklımda böyle bir şey yapmak var. Sizinki harika olmuş :)

mükemmel görünüyorrr

Eliniz bu konuda çok yetenekli. Çok güzel yapmışsınız.