Yarısını Bitirdim :)

cfikirli

  1. Nolu resim için bana fikir veren herkese teşekkür ederim. Yarısını bitirdim şu an için kaplaması kaldı :)

48 CEVAP

Policlal

Muhteşem ellerinize sağlık

Çooook güzel olmuş elinize sağlık :)

cfikirli

Teşekkür ederim çok sağ olun onure ettiniz.

Badem22

Elinize emeğinize sağlık çok güzel hayret ettim.

Elinize sağlık, valla internetten satabilirsiniz :)

cfikirli

Teşekkür ederim çok sağolun Kaplamaya başladım iplerini sardım 😊

Azemm

Çok güzel olmuş açıkçası... Patililer doya doya kullansın

ousanus

Müthiş olmuş çok yeteneklisiniz

ousanus

Müthiş olmuş çok yeteneklisiniz

İşçiliğiniz çok harika ellerinize emeklerinize sağlık. Eminim kediniz de bayılacaktır buna. Güle güle kullansın.

Anonymus998421

Çok güzel olmuş.Güle güle kullansın çocuklarınız.Tebrik ederim.

Lunaveelmas

Gerçekten harikaa 😻

baranertaga

Yavrunuz adına çok sevindim. Yeteneğinize güveniyorsanız her şeyi başarırsınız.

AdaCoco

Çok güzel olmuş. Bence online bir dükkan açmalısınız ben olsam alırım :)

Merve7

Harika görünüyor emeğinize sağlık 🥰💕