Kuşum Yumurtalara Oturmuyor

Elif5353

Kuşum 5 tane yumurta yaptı daha yapmadığı için erkeği ayırdık. Yumurtalara oturuyordu ama 2 gündür oturmuyor sanırım. Erkeği ayırdığımız için olabilir mi

7 CEVAP

Phoenix3

Erkeği geri koymayı deneyin bazıları eşlerine çok bağlı oluyor diye biliyorum. Bir de boş olduğu zaman yatmıyorlarmış, yumurtalar yeniyse birkaç gün bekleyip telefon flashında kontrol edin bence

Ozzey

Valla insallah yanit bulursun.
Ama istersen erkegi geri koy belki duzelir. Biz cocukken bakiyorduk muhabbet kusu yumurta bos cikiyordu hep. Bos ciktigindan da oturmuyordu bizimki sanirim. Eski ortami sagla belki yine oturur.

Elif5353

Aynen öyle yaptım erkeği geri koydum bakalım inşAllah sağlıklı çıkarır.

Elif5353

Yumurtalar boş çıktı otursa da boşa oturcakmış :((

ousanus

Bir dahakine diyelim

Elif5353

İnşAllah :)

Batuhanyldz

Erkeği niye ayırdınız ki ben annenin bakmayıp babanın baktığı kuşlarıda gördüm