Yardımınıza İhtiyacım Var

FfUuRrKkAaNn

Birkaç gün önce dışarıda yuvadan düşmüş bir kumru bulmuştum kedi box ında bakıyorum altına peçete seriyorum ve ıslak ekmek içi veriyorum veterinere götürdüm ayaklarına birşey yapıştığını söyledi onları aldı ve aldığından biri kanatlarını çırpabiliyor 3 gündür dışarı çıkarıyorum havaya atıyorum kanatlarını çırpıyor fakat yönünü bulamıyor rüzgar nereye götürürse oraya yavaşça yere iniyor bazen oraya buraya çarpıyor indiği yerde bıraksam kediler köpekler yiyecek belki büyük kuşlar zarar verecek yakında bayram olduğunu için birkaç gün evde olmayacağım kuşu balkona koysam kendisi uçabilir mi yoksa ne yapmalıyım

15 CEVAP

FfUuRrKkAaNn

upp

FfUuRrKkAaNn

upp

FfUuRrKkAaNn

upp

FfUuRrKkAaNn

upp

FfUuRrKkAaNn

upp

FfUuRrKkAaNn

upp

FfUuRrKkAaNn

upp

FfUuRrKkAaNn

upp

FfUuRrKkAaNn

upp

FfUuRrKkAaNn

upp

FfUuRrKkAaNn

upp

Ozzey

Balkonda bir sey olacagini sanmiyorum. Zaten olursa yapacak bir sey de yok gibi. Uzgunum. Bol bulgur koy su koy balkon acik mi kapali mi. Aciksa diger kuslar gelir yer bulguru. Ama yapcak bir sey yok disari da biraksan balkonda da dursa olacak neyse o olacak. Dusundukce takdir ilahi ne diyeyim bilemedim ben de simdi.

Ozzey

Balkon kapaliysa ucarsa zarar gorebilir

FfUuRrKkAaNn

balkon açık

buusracikk

Yaralı kuşlar tedavi edilmediği sürece ne kadar baksaniz da olumlu sonuç vermiyor maalesef. Benim de kedim yavru serçe tutup eve getirmişti canlıydı sadece kanadına zarar vermişti balkonda baktım bulgur yedirdim su içirdim ama sadece 2 gün dayanabildi. Dışarı da bıraksanız eğer uçamıyorsa söylediğiniz gibi büyük kuşlara ve kedilere yem olacak. Yapacağınızı yapmışsınız siz bundan sonrası takdiri ilahi :(