2 Kedimi 4 Gün Evde Yalnız Bırakacağım...

gulgez06

Heryere mama su kabı ve extra tuvalet ile 4 gün evde yalnız bırakacağım tek kedim varken bırakmıştım bir sıkıntı olmamıştı sizce 2 kediyi bırakmam doğru olur mu. ?

8 CEVAP

PumCatLitter

4 gün çok uzun bir süre birileri gün içerisinde kontrol etmeli, su kabı devrilebilir mamaya bir şey olabilir, kavga edebilirler...
imkanınız varsa bırakmayın

esrnrr

4 gün uzun bir süre kedi oteline bırakmanız daha iyi olur yada güvendiğiniz birine yedek anahtar bırakıp arada konrol etmelerıni isteyebilirsiniz 4 günlük mamalar bayatlar ve bıraktığınız sularda salyalanır buda kedilerin sağlığı açısından iyi olmaz

Palyaco

Hazneli mama kapları ve şelale su pınarı varsa sıkıntı olmaz

gulgez06

.....

gulgez06

@PUMCATLİTTEN ARADA KAVGA EDIYORLAR DOĞRU DEDİNİZ :)

gulgez06

@esrnrr Haklısınız korkuttunuz beni :( 1 kere bırakmıştım tek kedi ama şimdi sorun olmaz sanmıştım arada gelip bakacak yakınım

Mamanız 4 günde bayatlar. Kediler bilirsiniz ki yaramaz olurlar. Sular devrilebilir. Bence bir tanıdığınıza anahtar bırakıp arada kontorl etmesi kediler için daha sağlıklı olur

indovf

Mama ve su konusunda yorum yapanlara katılıyorum. Ayrıca sıcaktan bunalacakları için sineklik,kedi filesi şart. Fakat bunlar da bazen (en azından bende oldu) yırtılabilir. Sık sık kontrol edilmeleri şart. Kedi kumu da çok bile olsa onları rahatsız eder