Yeni Kuş Almalı Mıyım

FfUuRrKkAaNn

Dün akşam 6 aydır beslediğim muhabbet kuşum limon büyük ihtimalle evden kaçtı yakın zamanda kedimi de fip hastalığından dolayı kaybettim şu an eve aldığım yavru kumru var uçana kadar ona bakacağım birde 3 senedir baktığım balığım var kedi veya köpek sahiplenmek için 1 sene bekliyeceğim sizce yeni bir kuş almalı mıyım

1 CEVAP

simbakedi

size kalmis yani alin ya da almayin diyenlerin ne gibi bir gerekcesi olacak ki anlayamadim.