Barınak Rezilliği! Eskişehir Tepebaşı Belediyesi

Eskişehir Tepebaşı belediyesi kedileri narkoz vermeden kısırlaştırıyormuş. Barınakta çalışan biri artık yüreği dayanmadığı anlatmış. Ancak herhangi bir kanıt olmadığı için bir şey yapılamıyormuş. Kedisini barınağa bırakmayı düşünenler bir kez daha düşünsün. Bazı belediyelerde vicdan denen bir şey yok. Duyunca ben ağladım. Nasıl olabilir böyle bir eziyet. Cimere yazacağım ki ne kadar hayvanseverler meçhul ama bir ümit! 5 dakikanızı ayırıp cimere şikayet eder misiniz siz de? Toplu olursa dikkate alınma ihtimali artar

8 CEVAP

Snzlc

Cimere başvurdum ama işe yarar mı sanmam. Her gün bir kadın öldürülken haketmiştir diyen dar kafalı cahiller hayvanların can taşıdığını unutalı çok olmuştur.

tyguler

bizim kolumuza bicak siyrık yapsa ne kadar aciyor, bri de kedilerin organlarina kadar bicakla kesildigini dusunmek...

aseacr

Barınaklar bu ülkenin en denetimsiz en sahipsiz kurumları. Barınak çalışanları devletin verdiği ilaçları vs satıp kendi ceplerine indiriyor parasını. Buna o kadar çok şahit olduk ki. Bahsettiğiniz barınakta da muhtemelen böyle bir durum söz konusu. Çünkü kedi kısırlaştırmada özel kliniklerde fiyat narkozuna göre değişiyor biliyorsunuz. Devlete aldırdıkları narkoz ilaçlarını satıp kendileri de böyle bir uygulama yapıyorlardır muhtemelen. Ben de yazacağım CİMER'e

Nermintaskin012

Bizim gözümüzden sakındığımız paticiklerimize bunu nasıl yapıyorlar ya.. canilik ya kanım dondu resmen.. reziller..

Gulsumce

Şu mübarek günde temennim Allah bu canilere yaşattığını yaşatsın inşallah

Asu1834

😨 dehşet verici!

Ahmetemind

Hiçbir veterinerlik programında okumamış ve eğitim almamış barınak çalışanlarının kısırlaştırma operasyonu yaptığını bile duydum ben. Barınakların faydadan çok zararı var nedense. En azından araştırılması için Cimer'e yazacağım ancak bir şeyin değişeceğine dair bir inancım kalmadı artık. Bütün barınaklar ölüm yuvasına dönüşmüş durumda

Düşününce yemin ederim midem bulanıyor yaşadıkları acıyı hissetmeye çalışıyorum. Bu nasıl vahşet.