Lütfen Çok Acil!!!

Hilalllllll

Bahçede beslediğimiz 3 aylık erkek bir yavru var az önce yatağında yatarken buldum her taraf isal olmuş ağzından kopük akıyor veterinlere götürecek bir durumumuz yok her tarafına kendine gelsin diye su döktük evde yapabilicem bişey var mı?

48 CEVAP

Hilalllllll

Zaten bahçede duruyor lar evimiz müstakil hiç bir yere gitmiyorlar

Renklipati

Biraz sulandır ver yoğurt yiyemiyor sa yoğurt her türlü zehirlenme vakasında iyidir içini temizler bağırsaklardan atmasını sağlar

baranertaga

Merhaba. Kedinizin durumu nasıl acaba? Veterinere gidebildiniz mi?

Irmak06

Durumu nasıl ?

Hilalllllll

Çok iyi oyun oynuyor koşuyor düzeldi destekleriniz için hepinize teşekkür ederim 🐾🥰

Hilalllllll

Amiin inşallah 🥰❤️🐾

Hilalllllll

Arkadaşlar çok üzgünüm kızabilirsiniz bana ama belediye veterinler bıraksak geri verirler mi

Hilalllllll

Arkadaşlar bu diyer kedilere bulaşır mı?
Şu an çok üzgünüm ağlıyorum elimden bişey gelmiyor veterinlerde bişey yazmıyor belediye verilerini anneme dedim hasta kediyi almazlar dedi en azından tedavi ederlerdi

Hilalllllll

Yaa Allah benim bim belamı versin elimden hiç bir şey gelmiyor 😭😉

diablerose

belediye veterinerine acil ulasabilirseniz o da bi umut bence

Hilalllllll

İnternette kapalı yazıyo

Hilalllllll

Az önce kan gelmeye başladı ama şu an bişey gelmiyor annem kedi ölür diyo gelin belediye ye götürelim diyom ona bile yaklaşmıyorlar keşke büyük olsaydım 😭😡

Snzlc

belediye veterinerleri bakar aslında. yaaa yavrum yaa inşallah iyileşir

Irmak06

Kuduz olmuş olmasın. Dikkatli dokunun. Herhangi bir veterineri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Irmak06

Nöbetçi veteriner bul. Telefon et ilk müdaheleyi yaparsın en azından..