Afiyet Olsun Canlara

FfUuRrKkAaNn

Aslında bu bir soru değil hepinizden istediğim çok basit bir şey bu sıcak yaz günlerinde sokak hayvanları susuyor ve aç kalıyor lütfen bu günlerde kapınızın önüne bir kap su imkânınız varsa bir kap mama koyun bu size hiç birşey kaybettirmez ama çok şey kazandırır yapan herkese çok teşekkür ederim afiyet olsun canlara

6 CEVAP

Superisi814

Lütfen mamayi direk yerde birakmayalim.Bir kapta daha temiz oluyor.Artan mamalar kapta kaldiginda da karincasi, arisi ,kuşu nasipleniyor.Fakat direk yerde kalan mama kirlilige sebebiyet verir.
Bu arada elinize , gonlunuze, kesenize bereket 💫

FfUuRrKkAaNn

Teşekkür ederim birdahakine mamayı kaba koyacağım 👍

simbakedi

a mazonda enjoy kedi mamasi 1kg 13tlydi. bir gun dondurma almak yerine 3-5 kediyi doyurabilirsiniz 2-3 gun de olsa❤️

FfUuRrKkAaNn

simbakedi aynen öyle elimde vefat eden kedimin acana maması kalmıştı bir miktar carfour un 1 kg lik maması ile karıştırıyorum karınlarına az da olsa kaliteli mama giriyor

duman_cat_world

🤗👏👏💜

deryaguler

Harikasınız !!!! 🤗👏❤️