Maltın Son Kullanma Tarihine Dikkat Etmemiştim Bir Şey Olur Mu?

İntten almıştım kargoyla geldi satıcı tarihi geçmiş malzeme göndermiş yenidir diye dikkat etmemiştim 😢maltın son kullanma tarihi 04/2021 miş, bir şey olur mu? Zehirlenir mi?

8 CEVAP

gozdeyilmaz

Vermeyin bence sonuçta malt 1 günde biten bir şey değil bir süre kullanacaksınız. İade imkanınız varsa direkt edin yoksa da şikayet edin satıcıyı

duman_cat_world

Vermeyin bence. Boşu boşuna riske girmiş olursunuz. İade edemez misiniz ki?

Gul36

Vermeyin. Ben de aynı şeyi yaşayıp direkt üretici ile görüşmüştüm, kedinin zehirlenmeyeceğini fakat maltın bir işe yaramayacağını söylediler. Siz de vaktiniz dolmadan iade talebinizi oluşturun, hakkınızı arayın. Ayrıca mağazayı şikayet edin. Tarihi geçmiş Maltta risk olmasa bile sonuçta hayvanlar da can taşıyor, biraz özenli olsunlar.

Esims

Vermeyin kesinlikle! Ayrıca bize hangi siteden ve satıcıdan aldığınızı da söyler misiniz? Bizde aynı hataya düşmeyelim.

Up!

nisaipxx

Hiçbir fikrim yok maalesef. 7/24 açık veteriner klinikleri var arayıp sorarsanız net bir yanıt alabilirsiniz.

iAllMoon

Zehirler tabii ki ne kadar verdiniz

Dün akşam 2 cm kadar vermiştim şükürler olsun ki bir şey olmadı. T.r.e.n.d.y.o.l dan almıştım genel olarak direkt buradan bir şey almayın bence daha öncede böyle bir olaylarla karşılaştım kötü yorum yapınca yayınlamıyorlar, kötü satıcılarıda koruyorlar. Bu olaylarla tek karşılaşan ben değilmişim, satıcıların çoğu dolandırıcı.