Bu Köpeğin Irkı Nedir?

Zeynepsusam

Merak ettiğim için soruyorum bu köpeğin ırkı nedir ve özel olarak bakımında nelere dikkat edilmesi gerekir

9 CEVAP

ebrardogan

Gleen Of Immal Terrier. Petlebide var link bırakıyorum oradan bakabilirsin https://sosyal.petlebi.com/glen-of-imaal-terrier/ozellikleri

airedale terrier olabilir mi git köpek cinslerine bak bıuyradn orda olur

Kevserhaksever

wheaten terrier'e benziyor fakat bilemedim tüyleri daha kısa göründü.
Cinsi ne olursa olsun ÇOK TATLII :))

Zeynepsusam

Bence de çok tatlıııı bazı cinslerin kalıtsal hastalıkları vs olabiliyor dikkat etmek için sordum

Terrier

Kader767803

Terier

elsathedog

airedale terrier kırması gibi

duman_cat_world

Terrier gibi duruyor. Çok tatlıymış maşallah🧿💕

AdaCoco

Terrier. Çok şirin bir çocuk😻