Fazla Kilosu Olan Kedime Kısır Mama Önerisi

dilanbulent

Benim kedim aşırı hareketli bir kedi normalde. O yüzden hiç kilo problemimiz yoktu. Ama özellikle yaz aylarında çoğu kedi gibi enerjisi düşüyor, sürekli yatıyor. Bu yüzden kilo alımı oldu. Normalde Proplan kullanıyorum, ama bazen Bonacibo alıyorum Proplan'a param yetmediği zaman (öğrenci problemleri işte :D)

Bana önerebileceğiniz bir mama var mı? En fazla BritCare, ND seviyesine kadar çıkabilirim maddi olarak.

3 CEVAP

duman_cat_world

Brit Care kısır mamalarının içerigi çok güzel, posiyonlu besleme yaparsanız kilo verebilir. 😊

Esenlikler dilerim. 🍀🍀

simbakedi

daha dun boyle bir baslik acilmisti onda baya yorum var bakin isterseniz. kedim baya siskolamis diye yazilmis basliga

tyguler

ben sormuştum gecen gun profilimden soruya girip bakabilirsiniz cevaplara