Islak Fip,Lütfen Bakın

Cook

fipwarriorrifki instagram kullanıcı adı,buradaki bir arkadaşımızın sokakta bulup ıslak fip olduğunu öğrendiği bir yavru.Şimdiye kadar 4 şişe kendileri aldılar fakat daha fazlasını onlar da kaldıramaz.Inanın azı çoğu olmuyor böyle durumlarda desteğin.Benim de elimde kedimin yaş maması için ayırdığım para vardı,onu gönderdim.1 hafta yaş mama yememesi ona hiçbir şey fark ettirmedi,ama bir canın hayatına dokundu.Lütfen görmezden gelmeyin.Son şişeyi açacaklar yarın ve 3 günlük ilacı kalmış olacak çocuğun sadece.Burdaki 30 kişi 20 lirasını paylaşırsa 3 günü daha çıkar.Hepimiz bu çaresizliğe düşebiliriz,bugün elinden tuttuklarımız yarın bize bi kapı olur belki.Bugün bir kahve parası paylaşamaz mıyız Rıfkıyla?

33 CEVAP

Cook

@Renklipati hemen yolluyorum çok çok teşekkür ederiiiz 💕

Lifos34

Nasıl yardım edebiliriz

@renklipati çok teşekkür ederiz yardımınız için
@lifos çok teşekkür ederiz. Sağ olun

Renklipati

inşaAllah iyileşecek umut her zaman vardır 🙏 ben teşekkürler ederim bir cana yardımcı olmanızı sağladığınız için 🌸🐈

Gimlihanim

Merhaba. Ben de hesap numarası alabilir miyim acaba?

Cook

@Gimlihanim hemen yolluyorum,çok teşekkür ederiz şimdiden 🙏🏼💕

@gimlihanim @lifos çok teşekkür ederiz. Allah razı olsun hepinizden

Cook

Busenur Hanım
Yaren Hanım
Birgül Hanım
Deniz Hanım
Melisa Hanım
Murat Bey Hepinize sonsuz teşekkürler.300 kişiye yakın kişi görmüş,elimizden geldiği kadar,maddi olmasa bile paylaşım desteği lütfen 🙏🏼
İnstagram:fipwarriorrifki
Twitter:fipwarriorrifki

Berrin Hanım çok teşekkürler

Renklipati

Güncel..
Arkadaşlar görmezden gelmeyelim minicik bir cana umut olalım az çok demeden

Neredeyse bir ilaç alacak paramızı topladık. Allah razı olsun hepinizden. Meblağ hiç önemli değil onun hayatına dokunduğunuz için teşekkür ederim. Ama alacağımız ilaç 3 gün yetecek ve yine umutsuzluk başlayacak. 32 kişinin 20 lirasına ihtiyacımız var bir ilaç için daha. Görmezden gelmeyin lütfen. O bir sokak canı. Onun annesi babası hepimiziz.

Cook

İnanın o kadar üzülüyorum ki çocuğa,ben 130 gün tedavi parası toplayabilenleri gördüm,30 40 bin lira az buz değil,Rıfkıyı neden kimse görmüyor,içim parçalanıyor.Keşke elimden gelse de daha çok verebilsem.Umarım tedavinin sonunu görebilirsiniz 🥺🙏🏼

Cook

50 kişi görmüş soruyu,10 lira kimseden bir şey götürmez arkadaşlar,gören herkes 10 lirasını paylaşırsa 3 günlük ilacı daha olur çocuğun.Lütfen ah vah diyip geçmeyelim.Hiçbir şey yapamıyorsak paylaşım desteği verelim 🙏🏼

Cook

Daha önce böyle bi süreç geçirdiğimiz için şunu rahatlıkla söyleyebilirim,5 10 hiç fark etmez.Buradaki bir öğrenci arkadaşımız 20 küsür lira göndermişti bize de,hesabındaki son parayı kuruşuna kadar yollamıştı.200 300 ler değil de hep o hanımefendi kaldı aklımda.Çok teşekkür ederim duyarlı olduğunuz için,ben iletebilirim iban bilgisini 🥰

Cook

Ben hemen paylaşıyorum sizinle ibanı @Utopia çok teşekkür ederim 🙏🏼