Islak Fip,Lütfen Bakın

Cook

fipwarriorrifki instagram kullanıcı adı,buradaki bir arkadaşımızın sokakta bulup ıslak fip olduğunu öğrendiği bir yavru.Şimdiye kadar 4 şişe kendileri aldılar fakat daha fazlasını onlar da kaldıramaz.Inanın azı çoğu olmuyor böyle durumlarda desteğin.Benim de elimde kedimin yaş maması için ayırdığım para vardı,onu gönderdim.1 hafta yaş mama yememesi ona hiçbir şey fark ettirmedi,ama bir canın hayatına dokundu.Lütfen görmezden gelmeyin.Son şişeyi açacaklar yarın ve 3 günlük ilacı kalmış olacak çocuğun sadece.Burdaki 30 kişi 20 lirasını paylaşırsa 3 günü daha çıkar.Hepimiz bu çaresizliğe düşebiliriz,bugün elinden tuttuklarımız yarın bize bi kapı olur belki.Bugün bir kahve parası paylaşamaz mıyız Rıfkıyla?

33 CEVAP

Aslideniz23

@Ebrugurkaracayir Merhaba çok üzüldüm inşallah tedaviyi tamamlayabilirsiniz maddi durumum çok iyi değil ama yinede tedavisi için cüzi bir miktardada olsa rıfkıya yardımcı olmak istiyorum size nereden ulaşabilirim ve @Cook duyarlılığınız için size de çok teşekkür ederim bu zamanda kimse böyle duyarlı olmuyor inşallah buradan daha çok duyulur ve daha çok yardım toplanır

Destek olan herkese çok teşekkür ederim. Allah bütün çocuklarımızı bu lanet hastalıktan korusun

Çok teşekkür ederiz. Ağlattın beni. İnan o kadar hızlı iyileşiyor ki ilk günle farkı gördükçe devam edemicez diye korkuyorum. 2 şişeyi teyzem aldı. 1 şişeyi kardeşim 1 şişeyi annem. Ben yarım şişelik gönderebilcem. Babama aldırcaz 1 şişe. Ama bu kadar bizim elimizden başkası gelmiyor. Yarım kalır ölüm haberini vercez diye içim gidiyor o kadar çabaya.

Umarım devam edebiliriz gün geçtikçe ilaç azaldıkça umudumuz azalıyor

deniznergis

aynen arkadaşlar rıfkıya destek olalım. ebru hanım çok iyi bir arkadaşımız böyle maddi ve manevi bir tedaviyi tek başına göğüslemesi bile çok önemli .birer çay kahve parası ile rıfkıya bir yaşam sansı açmak elimizde ,rıfkının bizim evimizde besledigimiz ,orijenmi alsam ,acanamı alsam diye üzerine titredigimiz kedimizden neyi eksik sokak kedisi olduğu için yaşama hakkı yokmu bir şans verelim güzel günleri rıfkıda görsün.

Renklipati

Allah şifasını versin biran önce inşaAllah toplanır yardım ve bu illetten kurtulur,herkes çam sakızı çoban armağanı derler ya öyle yollasa birikir damlaya damlaya göl olur arkadaşlar..
Cook sanada teşekkürler duyurduğun için banada iban no gönderin

deniznergis

arkadaşlar yardım edelim lütfen az çok demeyelim

Badem22

Daha fazla kişi görsün diye yorum atıyorum umarım gereken para toplanır ve en yakın zamanda iyileşir 🙏💛

Gerçekten hiç farketmiyor. 5-10 diye diye toplanıyor. 5 tl göndermişti bize biri muhtemelen son parası. Ama el atıyor destek oluyor.

Utopia

Nerden yardımcı olabiliriz ?

deniznergis

hesap nosunu yollarmısınız lütfen rıfkıya şifa olsun

Cook

@deniznergis Hemen yolluyorum,çok teşekkür ederim,dostunuzla upuzun ömürler dileriim 💕

deniznergis

çok teşekkür ederim nedemek damlaya damlaya göl olur derler .misketim bu hafta yaş mama yemesin ödülünden kıssın kardeşi rıfkıya destek olsun :D

@deniznergis çok teşekkür ederim desteğiniz icin.

@Aslideniz23 desteğiniz için çok teşekkür ederim