Islak Fip,Lütfen Bakın

Cook

fipwarriorrifki instagram kullanıcı adı,buradaki bir arkadaşımızın sokakta bulup ıslak fip olduğunu öğrendiği bir yavru.Şimdiye kadar 4 şişe kendileri aldılar fakat daha fazlasını onlar da kaldıramaz.Inanın azı çoğu olmuyor böyle durumlarda desteğin.Benim de elimde kedimin yaş maması için ayırdığım para vardı,onu gönderdim.1 hafta yaş mama yememesi ona hiçbir şey fark ettirmedi,ama bir canın hayatına dokundu.Lütfen görmezden gelmeyin.Son şişeyi açacaklar yarın ve 3 günlük ilacı kalmış olacak çocuğun sadece.Burdaki 30 kişi 20 lirasını paylaşırsa 3 günü daha çıkar.Hepimiz bu çaresizliğe düşebiliriz,bugün elinden tuttuklarımız yarın bize bi kapı olur belki.Bugün bir kahve parası paylaşamaz mıyız Rıfkıyla?

33 CEVAP

Cook

Haydi arkadaşlar,yarın bizlerin de bu duruma düşmeyeceğimizin hiçbir garantisi yok inanın.Allah kimseye o çaresizliği yaşatmasın.5 10 demeden destek verelim çocuğa 💕

Cook

110 kişi görmüş,herkes 10 lirasını paylaşsa 5 günlük ilaç daha çıkar,lütfen bakıp geçmeyelim 🙏🏼

Cook

@Lifos34 çok sağolun,paylaşalım iban hemen 😊💕🙏🏼