Kedimi 3 Hafta Önce Kısırlaştırdım. Hangi Mamayı Tercih Etmeliyim?

Elif021

Pro planın tavuklu ve pirinçli yavru kediler için olan mamasından kullanıyorum. Kısırlaştırılmış kediler için somonlusu var. Kedim somon fazla sevmiyor. Kuzu etli hassas kediler için üretilmiş olandan mı alsam bilemedim. Desteğinizi rica ederim, teşekkürler.

5 CEVAP

Lils

Hindili kısır maması var. Kuzulu kısır değil bildiğim kadarıyla.

Ozgcrn

Biz royal canin tavuklu kısır kullanıyoruz gayet memnunuz

Sznyll

Ben şu an kısır kedim için mystic kullanıyorum. Yavruyken pro plan tavuklu kullandı. Kısırlaşınca ilk royal canin aldım ama severek yemedi. Sonrasında pro plan somonlu aldım ve onda yumuşak dışkı problemi yaşadık. Şu an kullandığımızdan gayet memnunuz 1 aydır herhangi bir sorun yaşamadık. Fiyat olarakda önceki kullandıklarımızdan çok daha ucuz ve içerik olarak da iyi olduğunu düşünüyorum. Size aynı fiyat aralığında bir kaç marka önerebilirim. Yani pro planla kilo fiyatı yakın olan. N&D biraz daha pahalı ancak iyi bir mama. Brit care, bozita, advance, exclusion (bu markayı yeni öğrendim ancak içerik olarak iyi gözüküyordu kullanıcı yorumuda iyiydi o yüzden yazdım) neredeyse aynı. Naturea güzel bir mama ancak kısır kediler için var mı bilmiyorum. Daha uygun fiyatlı olarak golosi, mystic, felicia, prochoice, dr.sacchi markalarını önerebilirim.

theyusra

●True Instinct
●Taste of the Wild
●N&D
●Acana
●Alleva
●Bravery
●Fitmin Purity
●Wildfield

Nisaxira_

Hills Tavuklu Kısır kedi mamasını önerebilirim