Küçükçekmece Kedisi İçin Adalet

Sznyll

İçim sızlıyor. Nasıl bu kadar cani olabiliyorlar? O küçücük hayvana nasıl zarar verebiliyorlar? Ben kedimin canını yaktığımda bile vicdan azabı çekerken insanlar nasıl bunları yapabiliyor? Aklım almıyor ya. Lütfen bunu her yerde paylaşın. Herkesin haberi olsun bundan.

22 CEVAP

Renklipati

Ya nasıl kansız şerefsiz aşağılık yaratık bunu yapabilmiş Allah yapanın evine ocağına öyle bir ateş düşürsünkü o günahsız canın ahının tuttuğunu bilsin cehennem de odununuz bol olsun yanın inşaAllah
Bilen gören varsa ve buna göz yumup ses çıkarmıyor sa sizlerinde o caniden farkınız yok bilesiniz

tyguler

ortada bir katil var. bu gercekten onlem alinmasi gereken bir şey. bunu yapan çocuklari birak herkese her seye yapar.

Allah bunu yapanlara yaşattıklarinın beterinin beterini yaşatsın. asla mutlu olamasınlar. daha çok şey dedim de, buraya yazmayayım.

o kedinin size ne zarari vardı. biraz mama biraz su cok mu. herkes kendine en son model telefonlari en marka kiyafetleri ayakkabilari aliyor sorun yok ama bu canlilara mama su vermek gelince ben fakirim mama alamam. o zaten bulur ki herkes mama veriyordur ona ac kalmaz. pardon? midesini mi gordun gozunle nereden biliyosun ac kalmadığıni?

Ulkemizin yukselememesinin, daha dogrusu yavas yukselmesinin en buyuk nedenlerinden biri de canilere yapilan cezanin kucüklügü. ortalikta katiller depar atiyor, ses yok. guya müsluman ulkeyiz. tabi canim zaten bu din hayvanlara eziyet etmeyi tesvik ediyor tabi aynen. (!)

biri demir sopayla dover, biri keser, biri vurur, biri evden atar, biri ... diye gider bu. peki bu biri kim? Bunu kendimize sormaliyiz bence.

hani birine bazen Hayvan, Ayı, Köpek diye guya kotuluyoruz ya. aslinda onlar iltifat. Hemde cok güzel bir iltifatlar.

Hayvanlar ile bu Caniler arasinda cok fark var. Ama en buyuk fark ne biliyor musunuz? ŞEREF...

baska da bir sey demiyorum. yazik, cok yazık, gercekten yazık.

Renklipati

Büyükçekmece Yeşilova mahallesi uyumayın artık hayvanseverler nerdesiniz sesinizi o mahallede duyurun inletin o mahalleyi onunda insan canından bir farkı yok unutmayın

İçinizde ekşi sözlük yazarı olan arkadaşlar var mı? Ekşi sözlüğe başlık açtırabilir misiniz? Oradan da twitter'a taşırlar olayı, daha çok ses getirir.

Hilalllllll

Yaa okurken ellerim titredi ilk başta fotoğraflara bakarken kedinin kafası betona sıkışmış zannettim yazıyı okuyunca anladım yapanın Allah belasını versin pis şerefsizler o candan ne istediniz 😭🐾

Hilalllllll

Yaa inşallah gören olmuştur ya yapanların elleri kolları kırılsın

Hilalllllll

Şimdi kim bilir o kedicik canlı canlı ne acılar çekmiştir yapanında ALLAH bin kaç daha fazla acı çektirsin İNŞALLA pis şerefsizlere

Berrefilizzz

Fotografa bakarken gözlerim karardı nefes alamadım bunlar nasıl bir insan cidden

kuruvasan

Söyleyecek birsey bulamıyorum gerçekten insan olduğum için utanıyorum artık :( . O***** ç******* ne istediniz küçücük yavrucağizdan keşke yakalansada insanların önüne atsalar o caniyi bizde onu parçalarina ayirsak 😡

diablerose

suan oyle bi beddua ettim ki, buraya yazamam.

Yumak3302

Upp herkes görsün

Aslideniz23

Allah kahretsin yapanları ne zararı vardı o küçücük canın size içim parçalandı😢😢

Ay Allah’ım daha neler görücez. Bu eziyet nasıl yapılır aklım almıyor. Bunu yapan hala ortalarda mı dolaşıyor. Ne zevk alıyolar ya. Muhtaç kalsınlar elsiz ayaksız kalsınlar. Akılsız kalsınlar inşallah

miyav88

yine sosyal medyada gündeme getirsek en fazla olucak şey para cezası hayvan hakları için düzgün bir yasa yürürlüğe girmedikçe daha çok böyle kansız şerefsizleri görürüz içim parçalandı ya :(

Snzlc

fotoğrafları görür görmez başımdan aşağı kaynar su dökülmüş gibi oldum. Allah bu caniliği yapanları iki cihanda da kahretsin!!!!