Teşekkürler Petlebi, Minnettarım

dilanbulent

2 gün önce telefondan arandım ev bugün kargo evime ulaştı. Gerçekten çok teşekkür ederim. Özellikle benim gibi öğrenci arkadaşlar için, veya sokaktaki canlara bakan insanlar için çok sevindirici bir şey bu. Ne kadar teşekkür etsem az. İyi ki varsınız

10 CEVAP

dilanbulent

Umarım gerçekten ihtiyacı olan kişilere gider bu hediye. Ben öğrenciyim. Hem evimde engelli bir kediye bakıyorum, hem de bahçemde bir sürü kediye bakıyorum. Bu konservelerle bayram edecekler şimdi :D

duman_cat_world

Afiyet olsun kedinize, bize de geldi 🌸🌸
Hayvanseverlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, soru sorup başka sorulara cevap yazarak bilgilerini artırabilecekleri, bağış yapabilecekleri ve en önemlisi bir araya gelebilecekleri harika bir platform kurduğunuz için hepimiz adına teşekkür ederim sevgili Petlebi ekibi. 🐾🐾

NOT: Arkadaşlar nolur artık neye göre gönderiyorlar diye sormayın, tam olarak biz de bilmiyoruz.

indovf

Hangi telefon numarasından aradıklarını söyleyebilir misiniz? Ben tanımadığım numaraları aćmıyorum, kaydedeyim sonra kaçırmıyım

duman_cat_world

indovf
Benim tlf numaram sistemde kayıtlı olmadığı için platformdan mesaj attılar. Sizin de eğer tlf numaranız sistemde kayıtlıysa onu silin isterseniz, o zaman size de mesaj atarlar ve kaçırmazsınız :)

Gimlihanim

Afiyet olsun canlara 🤩🤩 Sokaktaki masumlarla paylaşmanızı ve evinizdeki cana kucak acmanizi da ayrica kutluyorum. İyi insanlar iyi ki varlar 🤩🙏🏻

Renklipati

Afiyet olsun canlara, dediğim gibi tüm yorumlar da herkese sırayla gelecek ve gelmeye devam edecek

Renklipati

Benim de sokak canlarına gitti benim minnoş yemiyor yaş mamayı anca evde kendim yaparsam..
Sevindim adınıza, inşaAllah herkese ulaşır biran önce

End_19

Tebrikler güzel hünlerde kullanımin darısı başımıza 😂

inşallah birgün bizede gönderirler yaa :/

AleynaParlak

Birgün bizede gelir ❤️