Yayalım Acil !!!!!!!!! Küçükçekmece De Kedi Öldürmüşler

sahraxfittiko

@sznyll bir soru cevap şeklinde kedi kestiklerini yayınladı !!!111!

EVET TABİKİ! NE BEKLİYORDUNUZ ? GÜZEL HABERLER FALAN, KEŞKE! KEŞKE! KEŞKE! EVET BENDE ÇOK ÇOK ÇOK İSTİYORDUM FAKATTTTTTTTTTTTT

NE ÇIKTI? TABİİKİ DE HAYVAN CİNAYETİ
YANGINLARA ÜZÜLÜRKEN AL BİR ÜZÜNTÜ DAHA NEDEN YA NEDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN
BIKTIM BU AŞAĞILIK Ş*REFSİZLERDEN KADIN ERKEK FARKETMİYOR HEPSİ AYNI
KÜÇÜCÜK HAYVAN SİZE NE YAPTI DAHA DOĞRUSU YAPMIŞTI...
PATİLERİNİ KESMİŞLER NEDEN NEDEN??? O MİNİCİK ELLER NE PATI SİZE
KAFASINI KOPARMIŞLAR NEDEN? O MİNİCİK AĞIZ , BURUN, TATLI GÖZLER NE YAPMIŞTI ONA VEYA ONLARA?
ONUN TEK SUÇU YAŞAMAKTI...
HER CANLI GİBİ O DA YAŞAMAK İSTİYORDU
NE OLUR HAYVANLARI DOĞAYI VE KENDİMİZİ KORUYALIM
ÇÜNKÜ,EĞER KORUMAZSAK HAYVANLARIN SONU BU MİNİĞE OLDUĞU GİBİ OLUR
DOĞANIN SONU YANARAK VE BİZİM SONUMUZDA OKSİJENSİZLİKTEN VE DOĞANIN DENGESİNİN BOZULMASI SONUCU OLUR...

9 CEVAP

duman_cat_world

👏👏👏
Zaten doğalarını mahvettik, gelmiş bir de yaşamalarına izin vermiyoruz... Yazık gerçekten... Allah bildiği gibi yapsın o insana benzeyen yaratıkları... Onlara insan demek, insan gibi insan olanlara hakaret olur...

Hilalllllll

👏👏👏O kadar doğru demissiniz ki okurken ağladım resmen kedi cinayeti, hayvanları dövme bide yangında yanan hayvanlar içim gitti ya sosyal medya da gördüm bir sincap yangında gözü açık yanmış kim bilir ne kadar canı yandı içim kan ağlıyor 😭🐾az önce yangınla bir video izledim, her taraf yangından dumam göz göz görmiyor adam inekleri kurtarma çabasında adam ağlıyor resmen gelin o tarafa gitmeyin diye ne günlere kalmışız ne insanlar kötüleşmiş pis şerefsizler ALLAH BELALARINI VERSİN CANİLERİN İNŞALLA YAPMAYA ALLAH FIRSAT VERMEZ ELELRİ KIRILSIN YANSIN.

FfUuRrKkAaNn

gerçekten üzülüyorum kahroluyorum bunu yapan insanları aynı şekilde öldürmeliyiz eğer bu ülkede adalet yoksa adaleti biz sağlayacağız hadi gelin katile katil olalım 🤘

duman_cat_world

Yorum yapıyorum üstte kalsın herkes görsün, iyice yayalım. Whatsapptan arkadaslarıma gönderdim ben de...

Aysesonmezz

Allah bin belasını versin bunu yapanların. Daha da bir şey demek gelmiyor içimden. Zaten denecek başka bir şey de yok gibi.

FfUuRrKkAaNn

upp

FfUuRrKkAaNn

upp

FfUuRrKkAaNn

upp

FfUuRrKkAaNn

upp