Acil Okuyun Barınak Rezaleti

sahraxfittiko

Eskişehir tepebaşı belediyesi KEDİLERİ NARKOZ VERMEDEN KISIRLAŞTIRIYORMUŞ
Bizim elimiz minicik kesilse acıdan duramıyoruz birde kedilerin iç organlarının ve karnının canlı canlı yarıldığını düşünün! ne kötü değil mi
barınak çalışanı dayanamamış anlatmış

YAZININ İLK OKUDUĞUM HALİ ebrugurkaracayir adlı kullanıcımız yazmış ellerine sağlık bizi bu durumdan haberdar ettiği için

Eskişehir Tepebaşı belediyesi kedileri narkoz vermeden kısırlaştırıyormuş. Barınakta çalışan biri artık yüreği dayanmadığı anlatmış. Ancak herhangi bir kanıt olmadığı için bir şey yapılamıyormuş. Kedisini barınağa bırakmayı düşünenler bir kez daha düşünsün. Bazı belediyelerde vicdan denen bir şey yok. Duyunca ben ağladım. Nasıl olabilir böyle bir eziyet. Cimere yazacağım ki ne kadar hayvanseverler meçhul ama bir ümit! 5 dakikanızı ayırıp cimere şikayet eder misiniz siz de? Toplu olursa dikkate alınma ihtimali artar

7 CEVAP

tyguler

biz kedimize en iyi mamayj alalim aman maltı guzel olsun aman vitamini eksik olmasin aman yaş maması en kalitelisi olsun diyoruz adam(!)lar canli canli kisirlastiyor inşAllah obur dunyada cayir cayir yanarsiniz

tyguler

-Ancak herhangi bir kanıt olmadığı için bir şey yapılamıyormuş-

sanki kanit olsa cok şey yapilacakti da

sahraxfittiko

çok doğru

baranertaga

Sinirimden kızardım şu an söyleyecek söz bulamıyorum

Palyaco

İnsan deyillerki yaratık onlar

Palyaco

Güzelim canlılara yapılmaz bu

AleynaParlak

Böyle insanlar cezalandırılmıyorlar maalesef 😕