Hypoallergenic Mama Onerisi!!!

waldorfie

kedimin ozellikle bacak ve gobek bolgesinde yogun tuy dokulmesi vardi veterinere goturduk mor isikta bakildi mamaya alerjisi var hypoallergenic mamaya gecilicek denildi. aslinda ben de felicianin hypoallergenic mamasini kullaniyodum ama veteriner baya kotu dedi felicia icin cikista da veteriner urunu iki cesit mama gosterdi:( uzun vadeli kullanilcakmis her zaman veterinerden gidip o mamayi alamayacagim icin internetten kaliteli bi hypoallergenic almak istiyorum ama bildigimiz iyi markalarin(proplan hills royal vs) hypoallergenic adi altinda urunu yok, hep deri sagligi ya da deri&mide hassasiyeti vb adlarda mamalari var.. bunlardan birini mi almaliyim ya da sadece britcarein haircare hypoallergenic mamasini buldum onu mu almaliyim?? baska onerisi olan varsa da olur simdiden tesekkurler 💖

11 CEVAP

miabia

https://quality-tr.designluxpro.com/rating-of/3337-luchshie-gipoallergennye-korma-dlja-koshek.html

burda da en iyi 10 Hypoallergenic mama özellikleri ve puanlandırması mevcut

tyguler

brit care hypoallergenic serisi deneyebilirsiniz

Palyaco

Brit care yumuşak diskilama yapıyor birde exclision deneyin ton balıklı tüy sağlığı için müthiş bir mama ben onu kullaniyorum

End_19

Eğer kaka sıkıntınız olmazsa britcare serisi iyi olabilir genelde alerjisi olanlar memnun kalıyorlar

azmanbey

Benim de kedimde alerji var, biz virbac alerji mamayı kullanıyoruz, kasıntısı ve bölgesel tüy dökülmesine iyi geldi.ilk anda virbac bulamadıgımız için royal canin hypoallergenic almıştık kesinlikle yemedi.Virbac A mamayı yiyor.

diablerose

Mor ışık mantar parlamasi var mi diye bakmak icin kullanilio diye biliorum. ışıkta parlamayan mantarlar da var. kazinti alarak test yapildiginda anlasiliyor.

benim bildiğim britcare var birde felicia aslında felicia çokta kötü bir mama değil diye biliyorum ben

waldorfie

ben de oyle biliyordum fakat goturdugumde bakar bakmaz mantar gibi gozukmuyor zaten ama yine de bir mor isikta bakalim dediler ondan kazinti testi yapilmadi sanirim

waldorfie

ben de feliciayi icerik bakimindan orta-iyi seviyede biliyordum ama veterinerimiz baya gomdu maalesef :(

waldorfie

cevap veren arkadaslar cok tesekkur ederim simdilik britcare'in haircare olanini denemeyi dusunuyorum umarim ise yarar💖💖