Son Bir Gayret, Lütfen Okuyun!

PumCatLitter

Yangınla burun buruna gelmiş, maddi manevi zarar görmüş arkadaşlar hepinize çok geçmiş olsun..
Yetkililerin söylediklerine hareketle bölgeye, su ve ayran gönderimi yapılıyor, orada yaralar sarılmaya çalışılıyor.

Bir de küçük dostlarımızın sorunu var..
sağ olsun birçok veteriner ücretsiz tedavi yapacağını söyledi ancak kliniklerde çok fazla yoğunluk varmış zor durumlardalarmış.
bölge de daha az hasar görmüş arkadaşlar, bölgeye yakın olan arkadaşlar ya da taşıma yapabilecekler.
Gün seferber olma günüdür. haydi bir gayret bu canlara yardımcı olalım !

6 CEVAP

PumCatLitter

https://www.hizliresim.com/c7hc50v

burada ttaşıma ücretlerini karşılayacağını söyleyen bir firma var aracı olanlar direkt iletişime geçebilir.

PumCatLitter

https://www.hizliresim.com/a774tga
burada da ücretsiz tedavi karşılayan veteriner klinikler var buradan da direkt ulaşabilirsiniz.

PumCatLitter

umarım arkadaşlar olabildiğince sosyal medya hesaplarınızdan yayın kimden yardım gelebilir hiç bilmiyoruz

asteo

Yangın yön değiştirdiği için barınaklar boşaltılıyormuş inşallah bir an önce yardımlar gider

PumCatLitter

İnşallahh🙏🏻

Renklipati

O civarda bahçesi uygun olan vadanşlar kalıcı olmasa da geçici olarak bu durum geçene kadar evinizin bahçesini en azından onlara açın herkes elinden ne geliyorsa yapsın lütfen