Okur Musunuz Lütfen

sahraxfittiko

merhaba yine haberler yine haberler bu seferki kötü haberimiz , bazı yaratıklar hayvanlar ölsün diye sokaktaki mamalara kezzap, çamaşır suyu vb. döküyor maalesef ya bu nasıl bir zihniyettir aklım almıyor neden ya onlar size ne yaptı

YAYALIM1!11!! direk bunu yaymak için kopyala-yapıştır yapabilirsiniz sıkıntı yok

11 CEVAP

blue_hpood

yok ya.. ben bıraktım, ben okumuyorum, duymuyorum, benim gücüm yok..

kuruvasan

Diycek bisey bulamıyorum😥

Seymamila

Ya şaka mı bu ya yeter artık insanın insana zulmü bitmezse bitmesin umrumda değil ama dilsiz kendi halinde bir canlıdan ne istiyorsunuz ya onları rahat bırakın artık allahın belaları etiğinizi zulmün 10 mislini çekin inşallah ne istiyorsun günahsız tek dertleri yaşamak nefes aşmak olan canlıdan

tyguler

beyin bu kadar calışıyor işte. o hayvana bir şey olursa sonra onun bir bedeli olduğunu anlayacak kadar calistirmıyorlar beyinlerini. oksijen israfi baska bir sey değil gercekten. onların yemegine de bi kezzap damlatılması lazım bakalım noluyor.

su kabına işeyen de mi varmış ciddi ciddi. onun ictigi suya ondan koyacaksin vereceksin gercekten lazım bunun yapilmasi gerekiyor.

AdaCoco

Gerçekten artık gücüm kalmadı. Sokaktaki canlar iyi bir hayat yaşasın diye yıllardır çabalayan birisi olarak diyecek bir şey bulamıyorum.

Merve7

Korkunç 😣

Palyaco

Ahhhh ahhhh bi denk gelmiyorum kolunu bacağını kırım

Çok korkunç gerçekten nasıl kıyabiliyorlar asla aklım almıyor

eyldl3

ya su kaplarinin icine iseyen koskoca ayi kadar adam bile var..asla bitmeyecek bunlar.ne yaparsak yapalim bu annesini herkesin tanidigi ama babasinin bilinmedigi insanlar bunlari yapacak.yine de dua ediyorum umarim son bulur

Anonymus998421

Nasıl ya bu gerçek mi.Inanamıyorum...Haber size mi ait acaba.Eğer böyleyse kesinlikle gerekli yerlere şikayette bulunmalısınız.

Nermintaskin012

Yazık ya ben artık diyecek birşey bulamıyorum.. böylelerini alacaksın sallandıracaksın ama işte..