Yazdan Dolayı Mu Surekli Uyuyor

Simgebykl

Kedim cok hareketli bir kedi ama yaz geldiğinden beri hiç hareket etmiyor sürekli zemine ve fayansa yatıyor. Korkuyorum cunku onu hic boyle görmeye alışık değilim. 1.5 yasında. Sizin de kedileriniz öyle mi

7 CEVAP

duman_cat_world

Bizimki de öyle, ikinci kat merdivenine de yatıyor :) Normalde oyuncu bir kedidir. Bir sıkıntı yok, sıcaktan dolayı yapıyorlar. Oyun saatlerini akşama çekebilirsiniz. Kedinizi serinletmek için önceden açtığım posta göz atabilirsiniz. 💜👇
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/97626-kedilerimize-yazin-serinlemek-icin-yapabileceklerimiz?page=1

Ozgcrn

Bizdeki şu annelik duygusu tozdan nem kapar olduk😄 korkmayın aynı yaşta bizim kerata. Bizim ev doğu ve batı cepheli olduğu için sürekli güneş alan cehennem sıcaklığında bir yer. Kedimiz de günün saatlerine göre en serin olan yerde yatıyor sürekli. Aslında biz de aynı şekilde ondan farklı bir durumda değiliz 😄 @duman_cat_worldün attığı linkteki uygulamaları izleyebilirsiniz. Bol bol taze suyu sakın unutmayın

elifmrtl1

Evet bizimki de öyle sürekli yerde yatmak istiyor sıcaktan maalesef :)

Azranurakkaya

Olabilir Tombiş te yazları daha bir uykulu olur hep ama hasta da olabilir veterinere götürmekte fayda var 🐾

1Elif

Duman da aynı. Sabah 10’dan akşam ezanına kadar yatıyor. Akşam ezanıyla kalkıyor :) Öğlen uyandırmasam yemek bile yemiyor.

Ikonik23

Bende düşünüyorum benimkide öyle bütün gün yatiyo bi sıkıntımı var diye ama galiba sıcaktan herkesinki öyleymiş

AleynaParlak

Evet uyuyor biz nasıl sıcaktan mayışıyorsa onlarda bizim gibi sürekli uyurlar ve serin yerlerde 💙