Unisex İsim Önerebilir Misiniz?

Phoenix3

Engelli bir bebek güvercinin bakımını üstlendim. Yuvada tek yavru olduğu ve henüz tüyleri çıkmadığı için erkek mi dişi mi hiç bilmiyorum. Onun için unisex isimler önerebilir misiniz 😊

10 CEVAP

duman_cat_world

Gece ismi bence güvencilere yakışıyor :D 💕💕

duman_cat_world

Hem de unisex bir isim olduğunu düşünüyorum.

Aslideniz23
Bunlar bjraz kedi isimleri gibi değiller mi? :)

Aslideniz23

Pamuk,Badem,Tarçın ilk aklıma gelenler bunlar

Nrydiry

Sütlaç diyesim geldi nedense

MMiamu01

Minnak Fındık Fıstık Bambam
❤️❤️❤️❤️

Aslideniz23

@duman_cat_world kedi isimleri gibi olduğunu fark ettim ama aklıma ilk bu isimler geldi😂🙈

Renklipati

Arkadaş ALAZ koymaya karar vermiş artık isim önermesek

Phoenix3

Cevaplarınız için teşekkür ederimm 💕 Adını Alaz koymaya karar verdim. Hem yanık büyüyeceği için hem de erkekmiş gibi geldiği için hoşuma gitti 😊

diablerose

çiko

Hilalbwcb

Pablo apollo olabilir