Hanımlar Ve Beyler . . Bir Mama Anketi De Benden :)

MrMirmir

Merhaba arkadaşlar. Prensesim için bütçem el verdiğince kaliteli bir mama arıyorum.
Kızım 4.5 ay civarı diye tahmin etmekle beraber tam emin değilim.
Kendisi tatlı mı tatlı bir tekir. Oyuncu ve hareketli. Herhangi bir sağlık problemimiz yok.
Bu bilgiler ışığında sizce aşağıda ki mamalardan hangisini seçmeliyim?
Listeleyeceğim mamalar petlebide satışta olan ve kendimce eleyerek alınabilir bulduğum mamalardır
Farklı önerileriniz varsa tavsiye edebilirsiniz.

  • Acana First Feast Tavuk ve Balıklı (1.8kg = 188₺)

  • Advance Tavuklu (1.5kg = 113₺)

  • Alleva Holistic Aloe Veralı Tavuklu ve Ördekli Tahılsız (1.5 kg = 200₺)

  • Hill's Kitten Healthy Development Ton Balıklı (0.600kg = 38₺)

  • İnstinct Original (1.25kg = 127₺)

  • N&D Tavuklu ve Narlı Tahılsız (1.5kg = 184₺)

  • N&D Ocean Morina Balıklı, Bal kabaklı, Karidesli ve Kavunlu Tahılsız (1.5kg = 190₺)

  • Royal Canin Mother&Baby (2kg = 164₺)

  • Royal Canin Kitten 36 (2kg = 147₺)

(Fiyatlar Petlebinin indirimli fiyatları, başka yerlerde daha uyguna vardır.Fiyatları örnek olabilmeleri için yazdım.)

33 CEVAP

koalandalago

Instinct cok severek kullaniyoruz. Icerik cok iyi (ozellikle yurtdisinda bu sayede cok tercih ediliyor, allaboutcats/catfooddb incelemelerine bakabilirsiniz). Instinct olmasa acana veya alleva alirdik. N&D’nin artik eskisi gibi olmadigina dair yorumlar okudum. Ayrica diskidan sikayetci cok kisi vardi.

MrMirmir

Oqrenerde06 ben dün akşam sipariş etmiş bulundum. Başka bir soru-cevap daha oluşturmuştum anketli, Acana orda aldı başını gitti. Umarım memnun kalırız size buradan dönüş yaparım :)

Kesinlikle alleva derim. %80 et olan bir ürünün yenmemesi mümkün değil. Ayrıca kediler ve köpekler etcildir. Bu mamada yaşlanmayı geciktirici ginseng ve sativa var ve ayrıca zerdeçal ve şifalı bitkilerlede desteklenmiş. Mutlaka içeriği iyi okuyarak mama alın. Holistic zaten kelime anlamı olarak %100 doğal demektir. İçeriğini net yazmayan mamaları almayın. Özellikle içerisinde kümes hayvanları proteinleri yazan mamaları asla almayın. Ayak ,gaga ,gırtlak gibi atıl bütün ürünleri kullandıkları için.