Petsmart

Lunasibirya

arkadaşlar şimdi youtube da gördüm petsmart türkiye de de var bu hayvan mağazası izledikçe ağladım hayvanları bir poşete bağlayıp özellikle hamster türü şeyleri poşete bağlayıp buzluğa koyuyorlar papağanların ayaklarından tutup havada sallıyorlar adamlar kaçkere şikayet edilmiş haberlere çıkmışlar ama hala devam ediyor bu işkence sizde bakabilirsiniz bende şikayet edicem daha çok şey var yavru köpekler susuzluktan ölüyor bunlara sessiz kalmayalım şikayet edelim sizde youtube dan bakabilirsiniz petsmart yazın çıkıyor ben hamsterımı oradan alıcaktım ama bunları görünce içim parçalandı ve bu işkenceye yenilerine ortak olmak istemedim bunlar insan değiller

8 CEVAP

Lunasibirya

sizde sessiz kalmayın bu canavarlara üstelik yaparken gülüyorlar caniler allah onlara bin katını yaşatsın petsmart rescues died yazın çıkar

Lunasibirya

Bu hayvanlar haksız yere eziyet görüyor şikayetlere rağmen bu yer hala 2015 yılından beri devam ediyor daracık paslanmış kafeslerde birçok hayvan susuz bırakılıyor bir çoğu afedersiniz ama çiftleşmekten hastalanıp ölüyor :(

dollfacepersian

Videoyu izledim ve iğrenç,korkunç bir şey bu. Yurt dışında bu tür şeylere önem veriliyor diye biliyorum. Nasıl hâlâ kapatılmamış anlamadım:(

Cotontzu_Siri

dehşet verici

Lunasibirya

Şuana kadar tam 12 milyon hayvan onlar yüzünden hayatını kaybetti 9 u köpek , 3ü kuş türleri , diğer 3 milyon hayvan ise kemirgen soyundandır :((

Lunasibirya

Biz hayvanseverler olarak bunlara sessiz kalmayız öyle değilmi:/

Lunasibirya

Bende anlamadım ama o insanların yanına gidip aynısını aynı acıyı çektirmek istiyorum onlara

Lunasibirya

Hope for paws var onları izliyorum hayvanları kurtarıyorlar sonrada sahiplendiriyorlr birtek onlara güveniyorum kurtarıcı olarak inşallah onlarda bunlar gibi değillerdir