Ever Clean Hayvanlar Üzerinde Deney Mi Yapıyor ?

Azranurakkaya

Bir çok kişi bana ever clean ın hayvanlar üzerinde deney yaptığını söyledi göğsü mu acaba

7 CEVAP

Seymaaacaan

Evet yapıyor. Bir ara ever clean hayvanlar üzerinde deney yapıyor diye hikaye paylaşımı yapmıştı arkadaşım, hiç bir açıklama yapmadan hikayeyi sildirmişler. Ayrıca bu konu hakkında yapılan yorumları da direkt siliyorlar

AdaCoco

Çok bilmiyorum ben de bu yorumu üste çıkması için yazıyorum.

duman_cat_world

Evet yapıyor maalesef. Felight Febreze de yapıyor. Bu yüzden mümkünse bu kumları tercih etmeyin. 👏

Azranurakkaya

Telefon yazımı düzeltmiş doğrumu olucaktı "göğsü mü "

Markayi tam olarak bilmiyorum ama yapiyorlarsa uzak dururum...

MMiamu01

Evet yapıyor

koalandalago

Evet ne yazik ki :( ben de buradan ogrendim; https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/21643-ever-clean