Komşular Evlerinde Kedi İstemiyor

Sirinkedisever

Annemi ikna ettim ama komşular istemiyor. Ev onların olduğundan soruyoruz. İkinci soru hakkımı da boşa harcamak istemiyorum. Komşuların evet demesini sağlayacak ikna edici cümlesi olann (soruma gülmüşsünüzdür once anne barikatı onu geçtik komsu barikatı xD)

50 CEVAP

Cotontzu_Siri

Neden?

Sirinkedisever

Komşumuz zaten kedi beslememizi bile istemiyor. Merdivenlere gelir diye. Evinde de kedi olmasını istemiyor.

Sirinkedisever

Bilmiyorum sadece "biliyorsunuz ben merdivende de istemem" dedi.

Sirinkedisever

Yoo kiracıyız biz evde onların yoksa niye izin alalım ev bizim derdik de ev onların yani

Sirinkedisever

Yani siz vazgeçin yapamazsınız mı demek istiyorsunuz... ;((

Benim1kedimvar

Ev sahibiniz aynı binada mı yaşıyorsunuz

Sirinkedisever

Ben de anneme öyle diyorum. Komşular bizle mi yaşıyor eve bişe olmicak ztn taşınınca kedi sanki orda kalcak. .d

Sirinkedisever

Biz müstakildeyiz iki kat da onların yani yönetmeliği de onlar koymuş oluyo ve izin vermiyolar

Benim1kedimvar

O zamam isler degisir

mia1598

neden istemiyorlar anlamiyorum ya bizim de ev kira ama ev sahibi evin icinde olana falan karışmıyor. komşular da bir şey demiyor ve viz daha dün kedigi üst komşunun kapisindan aldık.Yani binaya da arada çıkıyor

mia1598

ama sizin ev sahibi neden böyle yapiyor anlamadim bence sen en iyisi taşininca falan al bunlar kediyi alsan bile bahane bulmaya devam ederler

mia1598

ama sizin ev sahibi neden böyle yapiyor anlamadim bence sen en iyisi taşininca falan al .bunlar kediyi alsan bile bahane bulmaya devam ederler.

Sirinkedisever

Keşke bizim komşuda sizinki gibi olsa xD sadece evde istemiyorum dedi bişe anlamadım

Sirinkedisever

Cevabı olan yok muuu

Sirinkedisever

Yok annem komşulara izin verme demez de. Komşumuz pek kedileri sevmiyor ondan herhalde de. Benim de aklım almıyor kedinin eve hiçbi zararı yok ama istemiyolar. Sanki bizde yatıp bizde kalkıyorlar .d