Komşular Evlerinde Kedi İstemiyor

Sirinkedisever

Annemi ikna ettim ama komşular istemiyor. Ev onların olduğundan soruyoruz. İkinci soru hakkımı da boşa harcamak istemiyorum. Komşuların evet demesini sağlayacak ikna edici cümlesi olann (soruma gülmüşsünüzdür once anne barikatı onu geçtik komsu barikatı xD)

50 CEVAP

Hlnyz_

Önyargıyla yaklaşıyorlar bnce. aldığında böyle bir sorunla karşılaşmayacağını düşünüyorum

Senaaaaaaaa

Biz 2 kedimiz Var o kadar güzel bir Komşularımız var ki Sormaya ihtiyaç duymadım ev sahibine Bizde kiradayız Dişi Kedim Kızıgınlık Dönemlerinde Apartmana Kadar ses çıkıyor fakat hiçbiri hiç bişey söylemedi Keşke tüm komşular öyle olsa

chipetpet

İYİ DE EVDE KALAN SİZSİNİZ NASIL İSTEMİYOR AİLENİZLE ANLAŞMALI OLMASIN?

Sirinkedisever

Bana da aşırı saçma gelio ://