Komşular Evlerinde Kedi İstemiyor

Sirinkedisever

Annemi ikna ettim ama komşular istemiyor. Ev onların olduğundan soruyoruz. İkinci soru hakkımı da boşa harcamak istemiyorum. Komşuların evet demesini sağlayacak ikna edici cümlesi olann (soruma gülmüşsünüzdür once anne barikatı onu geçtik komsu barikatı xD)

50 CEVAP

yasement

Eşyali mi kiraladiniz? Tirmalama tahtasi alacagini soyle tirnaklarini kestiririm de. Bir de nedenini sordunuz mu duvarlara zemin kaplamalarina zarar vermez cunku kediler

Sirinkedisever

Yok eşyalı değil. Ben de 2 gün sonra geldiklerinde nedenini sorcam ztn. Bi de şey Ya tırmalama tahtasu yerine duvarı falan tırmalar mı??

yasement

Hayir perdeleri koltuklari falan tirmalayabilir o bile bi ihtimal her kedi yapmaz

Sirinkedisever

Teşekkürler

Cotontzu_Siri

Kediyi eve getir. Ev sahibinden saklarsınız. Annen atmaya kıyamaz zaten.

Sirinkedisever

Kediyi alıp eve getiremem. Sokak kedisine annem izin vermez. Hastalık yapar diye. Hele babam izinsiz getirirsem kıyameti koparır :(

Cotontzu_Siri

En doğrusu ev sahibiyle bu konuyu uzunca konuşmak.

Sirinkedisever

Komşulara gelince kedileri sevdirecek ve evet demesini sağlayacak cümlesi falan olan yok muuuu????

Sirinkedisever

*Komşulara kedileri sevdirip ikna edecek lafı falan olan yok muu??? ;(( *

Sirinkedisever

Bende böyle söylemeyi düşünüyorum teşekkürler :))

Minnak53

Birşey sorucam lütfen yanlış anlama ama senin yaşın kaç acaba profilde 21 yazıyor daha mı küçük dürüst ol ama :((

Sirinkedisever

Kafadan sallamıştım 10 yaşındayım

Minnak53

Tahmin etmiştim ;) oraya sen gene doğrusunu yaz;) bu arada hep böyle dürüst ol ayrıca çok güzel yetişmişsin kurduğun cümlelerinden anladım ❤️ Ama bakabilecek misin bir anlık heves olmasın sadece sevmekle olmuyor inan aşıları maması hasta olacak vs sonra okullar açılacak ona zaman ayırabilecek misin herşeyi düşünmek gerek :(

KedimVar

Eminim zaman ayırır 10 yaş küçük gibi geliyor kulağa ama kedinin sorumluluğunu alabilir eminim :))

KedimVar

Eminim zaman ayırır 10 yaş küçük gibi geliyor kulağa ama kedinin sorumluluğunu alabilir eminim :))