Kümeste Bakmaya Uygun Hayvan (Bahçeye De Salacağım)

ebrardogan

Kümeste bakaya uygun fazla pahalı olmayan bahçeye de salacağım bir hayvan ( Tavşana izin vermezler diye düşünüyorum)

6 CEVAP

ebrardogan

Ördeğe bir leyleğe su koyup yüzdürsem boğulmaz yüzer hatta mutlu olur değil mi?

Phoenix3

Ördek

Lunaveelmas

Ördek civciv

duman_cat_world

Ördekler yüzmeyi severler 😽💖

gokceoztel

taşan besledim bahçede olmasına rağmen bütün her yer kokuyordu hergün temizlememe rağmen sevimli hayvanlar ama istanbul gibi yerde olmuyor ben almanyada besledim türkiyede çok şikayet olur ve bakımı zor bir hayvan

sahraxfittiko

ördeeeek UwU