Söylenenlerin Hepsi Kötü

Badem22

Daha önceden kuru mama hakkında soru sormuştum. Genel olarak önerilenler bonacibo bozita golosi mystic aklıma gelenler bunlar. Ama çoğunu araştırdım, şikayetvar dan da baktım pek iyi mamalar değil gibi. Aslında ben bonacibo almaya karar vermiştim ama bi kaç kişiden de kötü diye duydum. Açıkçası çok araştırdığım için aklım karıştı. Kedimin maması reflex ve bitmek üzere iyi bir mama olmadığı için tekrar almak istemiyorum. Ve kakasında koku yapıyor. Kilosuna 40-50 civarı verebileceğim bir mama önerebilir misiniz lütfen.

33 CEVAP

sahraxfittiko

sen eşittir ben aynı durumdayım senle bütçeme kadar her şey aynı

SP-1994

Ben bozitadan memnunum genel olarak iyi.

Brit care , bozita royal c, proplan bence iyi mamalar

Bonafico ve N D kedimde deri hastaligi yapti... nd icin sahte falan deniyor guvenim yok.

Badem22

Dediğim gibi çok fazla araştırdım ve aklım karıştı bütün mamalar kötü gibi geldi bi an ama denemeden de anlayamam haklısınız.

Badem22

Kedim yakın zamanda maması kötü diye ishal olmuştu ve tedavi görmüştü şuanda dışkısı normal ama arada yine ishal oluyor. Bu yüzden deneme yanılma yapmadan alabileceğim kaliteli bir mama arayışındayım.

diablerose

kaliteli nezih bi petshoptan acik proplan alabilirsiniz 50 tl ye fln

diablerose

hatta numune istiyorum diip gramlik da satin alabilirsiniz

FfUuRrKkAaNn

pro choice Felicia

sahraxfittiko

sen eşittir ben aynı durumdayım senle bütçeme kadar her şey aynı

Tester urunleri alip deneyip hangisi size uygunsa onu alabilirsiniz daha guvenilir olur...

ailur0phile

aralarında Bozita içerik olarak en iyisi

eneskolon

Alt segment mama kullanmak yerine yaş mama kullanmanız kediniz için daha sağlıklı olacaktır

tyguler

brit care 7kg alinca kilosu 50tl oluyor. 2 kg alinca da 65tl oluyor. bütçenizi birazcık daha yükseltip 2 kiloluk alip denedikten sonra 7 kg lik alabilirsiniz

Felicia alabilirsiniz. Az kaldoysa mama hemen alın geçişte sorun yaşamayın. Yeni mamadan az eski mamadan çok karıstırarak verin. Matisse iyi cok kilo alirsaniz fiyati duser. hills kaka konusunda cok guzel ve baliklisi da tuyleri cok guzel yapıyor. Prochoice kabiz yapiyor. Digerlerini denemedim.

pebina

ben felicia somonlu kısırlar için olanı kullanıyorum ilk başta 2 şer kiloluk aldım 2-3 ay böyle devam ettim şimdi 12 kiloluk aldım gayet severek yiyor.

Badem22

Bonacibo neden almayın dediniz şuan bonacibo aldım ve kedim yiyor bir sorunu mu var ?