Söylenenlerin Hepsi Kötü

Badem22

Daha önceden kuru mama hakkında soru sormuştum. Genel olarak önerilenler bonacibo bozita golosi mystic aklıma gelenler bunlar. Ama çoğunu araştırdım, şikayetvar dan da baktım pek iyi mamalar değil gibi. Aslında ben bonacibo almaya karar vermiştim ama bi kaç kişiden de kötü diye duydum. Açıkçası çok araştırdığım için aklım karıştı. Kedimin maması reflex ve bitmek üzere iyi bir mama olmadığı için tekrar almak istemiyorum. Ve kakasında koku yapıyor. Kilosuna 40-50 civarı verebileceğim bir mama önerebilir misiniz lütfen.

33 CEVAP

Superisi814

Bozitadan şikayetim olmadı, kedim tavuga karşı alerji gösterene kadar.O süreçte hemamasi tavukluydu, hem ben tavuk ile kendim evde mama hazirliyordum.Markayi suçlayan.
Şimdi balıklı mama tüketiyoruz ve de uzun süreden sonra yine arada evde tavuk ürünlerinden mama hazırlıyorum.
Bozitada tek dert agirligin kümes hayvanlarından olması..
Hatta ileride ufak ufak yeniden geçiş yapma hayali deyim.
İçeriğini okursanız kötü demezsiniz

Coconutbey

Mystic ve bonacibo alt segment mama zaten ondan begenmemişsinizdir. Hills kullanabilirsiniz bütçe yetiyorsa. Yetmiyorsa da felicia deneyin orta segment güzel mamadır

SP-1994

Bonacibo cok kotu bi mama. Benim kedimde deri hastaligi yapti maalesef.