Kuşlarım Bizle Oynamıyor

Musteak

1 aylıkken bir muhabbet kuşu aldık (dişi) aradan 3-4 ay geçmesine rağmen hala bizden korkuyor kaçıyordu. Bizde ona arkadaş aldık (erkek) fakat birbirlerine alıştılar ve bizle hiç oynamıyorlar hep yanyanlar yeni gelen biraz alıştı elime alıyorum fakat elim alıp kafesinden çıkardığım gibi diğer kuş hemen ötüp onu çağırıyo ve elimden gidiyo ne yapabilirim bizimle oynamaları için?

2 CEVAP

Nermintaskin012

Tam eğitilmeden 2. Kuşu aldığınız için sizi takmazlar yapabileceğiniz birsey olduğunu sanmıyorum

Denizaytt

Her kuş farklı karaktere sahiptir üstlerine gitmeyin strese sokarsınız size büyuk ihtimal alısmicaklardir birbirlerine de çok alışmıslar ilerde yavru verebilirler bağırmasınin nedeni eşini korumak 🌻