Acana Indoor Entree Kısır Kedi Maması

duman_cat_world

Anket

Yeterli, vitamine gerek yok.
(11 oy)
Yeterli değil, vitamine gerek var.
(2 oy)
Toplam (13 oy)

Merhaba. 🥰
Veteriner masrafları dışında kedime aylık 300 TL ayırabilirim. Bu bütçe dahilinde aylık 1,8 kg lık Acana Indoor Entree almayı düşünüyorum. Vitamin ve analiz değerleri hakkında bilgisi olan arkadaşlar, bu mamayı yorumlayabilirler mi? Bu miktarlar yeterli mi, yoksa ekstra vitamin takviyesi yapmama gerek var mı acaba? Ankete de oy verebilirsiniz. Değerleri de ilişiğe bırakıyorum. Teşekkürler. 😻🙏🙏

Kolin Klorür 1200 Mg
Taurin 400 Mg
Amino Asit Hidrat
Çinko Selat 150 Mg
Vitamin B1 25Mg
Vitamin B2 10 Mg
Niasin 50 Mg
Vitamin B5 8 Mg
Vitamin B6 7,5 Mg
Folik Asit 0,75 Mg
Biyotin 03 Mg
Vitamin B12 0,1 Mg
Vitamin A 1875 Iu
Vitamin D 250 Iu
Vitamin E 175 Iu
Amino Asithidrat Bakır Selat 11 Mg
L-Karnitin 50 Mg
Dl-Metiyonin 99 Mg

7 CEVAP

ezginalci

Ben de kedimi kısırlaştırdığımdan beri bu mamayı kullanıyorum, yavruyken de Acana'nın yavrular için olanını kullanıyordum. Ameliyat öncesi dönemde ek vitamin kullanmıştım bağışıklığını güçlendirmek adına ama sonrası için veterinerim mamanın içeriğinin yeterli olduğunu söyledi ve o tüp bitince bir daha almadım. Ek olarak sadece malt veriyorum.

duman_cat_world

ezginalci
Teşekkür ederim bana da bu oranlar çoğu mamaya göre daha az geldi açıkçası. 🤔🤔

duman_cat_world

Upp 👆👆

buduu

Kediniz 2,5 yaşında ve kısır değildi sanırım kısır mi artıkk? biz de bu mamaya yeni geçtik (biliyorsunuz gerçi :) )

gulgez06

Bu mamayı kullanmanızı tavsıye etmem kedımde zayıflık ve tuylerınde matlasma yaptı severekte tuketmedı tercıh sizin. Her kedide olacak diye birşey yok ama acanaya bir defa guvenemedım bu olay geldiği için başımıza.

Nermintaskin012

Vitamin oranları yeterli düzeyde tercih edebilirsiniz

duman_cat_world

buduu
Yorumunuzu bugün gördüm kusura bakmayın. Hala klinik arayışındayız, biliyorsunuz. Güzel bir klinik bulur bulmaz kısırlaştıracağız. 😊 Yakın zamanda müjdeli haberi vereceğim inşallah. 🙏