Yardım Edin Lütfen

dilanbulent

Gerçekten bu devirde kafayı yememek mümkün değil. Bir de utanmadan video çekmiş. Şu videoya bakın. Lütfen bu videoya dislike atıp şikayet edin. Hayatımda bu kadar rezil bir video görmedim bu insanlarda hiç mi vicdan kalmamış akli dengeleri mi yerinde değil bu insanların

23 CEVAP

iamurphy

Yayıla yayıla konuşuyor bir de, beyinsiz

Superisi814

Güzel yüreğinize sağlik.Öğrenci oldugunuzu okumustum.Ögrencilikle bir cani yasatmaya çalisirken , disini tirnağina katarak belki azi çok , yoku var ederek ilerlemeniz takdir edilesi kardesim.Bu insanin şekilciliginden kaynakli.Yukarida denmiş ya koltuğa kombin yapicak sanki.Bu gözler mobilyam beyaz , bsyaz kedi sahipleneyim diyip dedigini yaoan da gördü.Ya da denir ki şu cins sakindir.Bu da en çok kaeakteri ile ilgilidir kedinin , bir hastaligi yoksa.Yumusacik tekirim de oldu, 6 yasinda uçan hali gibi olani da..Bu da bilgi eksikligindendir.
Tarihe bakin , insan insani kolelestirdi, hayvani sekline semaline göre seçmesi şaşirtici mi ? Cins kedi sahibi olup da hastaligini ögrenince ya da kovit patlayinca niceleri kedi ve köpeklerini sokaga terk etti.Hepimiz biliyoruz.Bu da sevgi zanni , sevmeyi bilememekten.
Insanin alicaği yol cok.Allah'tan hala her cana duyarli , kocaman yürekli insanlar var hâlâ, siz gibi.
Su gibi aziz olun.Sevgiler 💕

Cubik

Arkadaşlar videoyu şikayet ederek elimize bişey geçmez bunları yapmasını durduramayız. Ama videoları kanıt olarak gösterip yetkili kişilere şikayet edebiliriz. Gerçekten beyin desek "one yeniyo mu?" diye sorarlar.

blue_hpood

nokta
.

Snzlc

millet beynini kiraya vermiş bu ne yaaa

Cubik

Bu insan denen canavarlar haddini fazla aştı

Nidadenizzz

Videoyu izleyemedim bile çok sinirim bozuldu böyle insanlar yüzünden nefret duygularım açığa çıkıyor

Cubik

Şu videosunada bakarmısınız rezalet gerçekten https://youtu.be/q0YqjEEtSn0
https://youtu.be/VUFgzf_buUA