Kediler Ben Eve Gelene Kadar Birşey Yemiyorlar, Normal Bir Durum Mu?

Telmogram

Merhaba arkadaşlar, normalde benim kediler sürekli yemek arıyorlar ve ne bulsa yiyorlar. Ancak ben evden çıkmadan akşama kadar yetecek şekilde su ve mamalarını bırakıyorum. Sularını içiyorlar ama mamalarıma dokunmuyorlar, bu normal mi (yani kedi davranışları konusunda) değilse neden böyle oluyor?

8 CEVAP

Etogay

Siz bir önceki sorunuzda hani şu üniversiteye gidince kedileri napcaz dediğiniz soru, burdakilere cahil diyordunuz saydırıyordunuz şimdi farklı soruyla gelmişsiniz. Troll diyenlerde cevap veriyor çözemedim gitti

simbakedi

benim kedim de gunduzleri yemiyor ama nedeni sicaktan dolayi tum gun uyuyup geceleri yemesi. azcik sabah yiyor azcik oglen. ama alsam ve gece baya yiyor yani yemesi gereken miktari. sizinkiler de oyle olabilir mi

Etogay

Sizin gibi üslubu bozuk kız arkadaşıyla beraber 'bunlar cahil zaten' diyebilen insanlara kimse cevap vermemeli ki haddinizi ve düzgün konuşmayı öğrenin. Ağzın bozuk belli ki konuşmayı bilmeyen vasat birisin. Yüzsüz gibi buradan cevap beklemen gülünç, yazma sebebim de insanların farkına varması.

Telmogram

evde olduğum zaman gündüzleri de yiyorlar hocam

Telmogram

2-3 aylılar zaten çok hareketli oldukları için sürekli yemek arıyorlar sanırım

Telmogram

denerim hocam teşekkür ederim

deniznergis

evde tek kalınca stres yapıyor, korkuyor,güvende olmadıklarını hissediyor olabilirler.havalar sıcak olduğu için iştah kaybı oluyor olabilir.sabah evden çıkmadan doyurun karınlarını akşama kadar acıkmazlar akşam eve dönünce verin mamalarını birde öyle deneyin .ben öyle yapıyorum

simbakedi

@Etogay isimlerini aklımda tutacak kadar önemsemiyorum :)