Kufur, Hakaret İcerikli Yorumlar & Petlebi

koalandalago

Ozellikle son zamanlarda herkes yorumlarda agzina geleni cekinmeden yaziyor gibi. Kufur, hakaret hic fark etmeden :) Sikayet secenegi var, sikayet ettigimiz oluyor ama hic bir degisiklik gormedim. Acaba Petlebi'den buna dair herhangi bir donus alan oldu mu hic? Ya da nasil bir yol izlendigini bilen, sonuc alan oldu mu?

11 CEVAP

Lunaveelmas

Evet hakaret içeren soruyu şikayet etmiştim soru kaldırılmıştı

koalandalago

@lunaveelmas sevindim. Gecenlerde epey cirkinlesen bir sohbet olmustu, bir degisiklik goremedim ondan sormak istedim, iyi bari kaldiriyorlarsa

Patili_1

Hyr

Lunaveelmas

Sanırım ne kadar çok kişi şikayet ederse o kadar çabık kalkıyor tek kişi şikayet edince işe yaramıyor olabilir

simbakedi

evet ben de sikayet ediyorum sonunda bi sekilde kaldiriliyor

iamurphy

Geçenlerde sorulmuş bir soruya ne olduğunu merak edip bugün aratıp baktığımda sadece bir yanıtın kalmış olduğunu gördüm. Aynı sorudan mı bahsediyoruz bilmiyorum ama

koalandalago

@iamurphy o soruyu 2 defa sormuslar, hakaret iceren cevaplarin oldugu soru kaldirilmis sonunda. :)

iamurphy

Aaa cok sevindim

iamurphy

Hic yasanmamis olsaydi daha hos olurdu tabii ama..

koalandalago

Olabilir, mantikli :) Cok tesekkurler

diablerose

sikayet edince, o baslik ve tum yorumlar oldugu gibi kaldiriliyor.