Deney Yapan Markalar

sahraxfittiko

2-3 ay önceki save Ralph videosu 2 hafta gündem oldu sonra hemen unutuldu.Bu sefer kozmetik markası değil hayvan mamaları markalarını paylaşıyorum
Blue Buffalo
Iams
Hill’s Science Diet
Pedigree
Purina
Friskies
Natural Balance
Whiskas
Eukanuba
Sheba
Bakers Complete
Iams
K.Y.
Ever Clean
sakın kullanma kullandırtma1!11!

5 CEVAP

duman_cat_world

Teşekkür ederiz ❤️🙏
Kendi hayvanlarımıza dikkat ederken başka canlılara eziyet edilmesine göz yummamalıyız elbette. 👏

Bir şey soracağım bu markalar dışında Acana ve Brit Care deney yapıyor mu acaba? N&D yapmıyor zaten biliyoruz.

noface

@duman_cat_world Brit Care ve Acana da hayvanlar üzerinde deney yapmıyor. Ralph farkındalık videosundan çok daha önce Trixie Türkiye' ye sorduğumda firmalarının, hayvanlar üzerinde deney yapmadığını söylemişlerdi.

sahraxfittiko

trixienin ürünlerini çok kişi kullanıyor maalesef :((

duman_cat_world

Trixie de deney yapıyor maalesef. Eklemek istedim.

sahraxfittiko

onu bilmiyorum maalesef :/