Evde Kedi Traşı?

firstdipity

Kardeşim kedimi evde traş etmeye çalışmış ve böyle bir yara olmuş geçer mi? Yarın veterinere götürüp düzgün tıraş ettireceğiz çünkü tıraş edemediği yerleri var.

21 CEVAP

Kebikec

Hayvanın çektiği zulme bak. Gerçekten yazık...

Lunaveelmas

Off bi hastalığı olmadığı sürece neden traş ettiriyorsunuz? Ve evinizde bilinçsizce.

Lunaveelmas

Traş ettirme bilincinin farkındasın madem traş ettirirken yara olabileceğini de akıl ederek önceden düşünmen gerekti o bir canlı annen kızıyor diye onu şekillendiremezsin

Kebikec

Ona yüklenme buna bir şey deme napalım burada teletabiler gibi sevgi yumağı olup sarılalım mı?

Zeytinbey

Şu çocukların sağlık sorunu olmadığı sürece kışın soğuktan yazın da zararlı güneş ışınlarından koruyan tüylerini tıraş etmeyin.

simbakedi

veterinere goturup yaralari icin merhem alip donun, su cocugu da bir daha tiras etmeyin bilincsizce. bilincsizligi birak direkt tiras etmeyin. ne kadar zararli oldugunu anlatacak degiliz 5 dakikalik arastirmayla anlayabilirsiniz.

BerenZ

Bakın tıraş ederken/etmeden önce bize danışmadıysanız iş işten geçtikten sonra sorulması da saçma oluyor. En güzeli veterinerinize danışın.

simbakedi

tuy dokuyorsa her gun tarayip butcenize gore en kaliteli mamayi alin. hala da dokmeye devam edecektir cunku bunlar kedi kedi. o zaman pesinde temizligini yapin her gun. sahiplenmeden once ailenizin onayini almadiysaniz su hayvana eziyet etmeyin pesinde dolanin tum gun

Kebikec

Hayvanın çektiği zulme bak. Gerçekten yazık...

MunevverOzturk

Kardeşi yapmış yüklenmeyin de o kadar ama bence de gerekli olmadığı sürece tüyleri kesilmemeli

eneskolon

Kedi traş edilmez o çocuk depresyona girer yazıktır

firstdipity

Tıraş ettirilmemesi gerektiğinin ben de farkındayım. Annem çok tüy döktüğü için evden atmakla tehdit etti bu yüzden yaptıracağım. Kendi evim olduğu zaman tıraş ettirmeyi düşünmüyorum. Ders vereceğinize soruma cevap verseniz daha çok sevinirim.

firstdipity

Keyfi nedenlerle yapmıyorum

firstdipity

Size sadece ne yapmam gerektiğini sordum kendimi veya durumu haklı çıkarmaya çalışmıyorum

Zeytinbey

Terramycin merhem sürebilirsiniz