Aniden Ölen Kuşum…

AdaCoco

Selam, geçen sene Eylül’de 4 yaşındaki kuşum vefat etti. Hasta olmadan önce tüneğini değiştirmiştim. Tüneği plastikti tahta almıştım. 1-2 gün sonra halsizlik ve ihsal başladı kuşumda. Sonra veterinere götürdüm. Veteriner bir ilaç verdi ve sabah akşam kullanmamızı söyledi. 1 haftanın sonunda kuşum iyileşmişti. Bu olayın üzerinden 1 hafta geçmişti. Bir gün sabah kalkınca oğlumu ölü buldum😭 İlginç olan şey ise kuşum hastayken aynı kafeste olan diğer kuşuma bulaşmaması oldu. Çok şükür o sağlıklı. Fakat kuşumun neden öldüğüni hâlâ anlamadım. Benim suçummuş gibi hissediyorum. Neden aniden sağlıklıylen ölmüş olabilir? Umarım şu an iyi bir yerdedir…

5 CEVAP

Denizaytt

Senin suçun değil kendini üzme :( Kuslar icin gotürülen veterinerler maalesef pek ilgili olmuyor damlada iyileştirmede işe yaramiya biliyor.

AdaCoco

Güncel….

AdaCoco

kendimi rahatlatmaya çalışıyorum sadece… çok özlüyorum oğlumu :(

Denizaytt

Sen elinden geleni yapmişsın yine de etkisinde kalman çok normal :(

AdaCoco

veterinerin ilgi alanı kuşlar değildi ama bakıyordu. ilaçlarını düzenli verdim iyileşti. hasta değildi öldüğü zaman. hastalıkla o kadar mücadele verip öldü. günlerce kendime gelemdim...