Kampanyayi Imzalayabilir Misiniz?

koalandalago

Biri bitmiyor ki digeri baslasin :) Lutfen bu sacma sapan seyi engellemek icin kampanyaya destek olur musunuz?
Amacim destege engel olmak degil. Destek olmanin cok daha iyi yollari vardir eminim. Bu onlardan biri olmamali.
https://www.change.org/ p/yang%C4%B1nzedelere-destek-i%C3%A7in-bo%C4%9Fa-g%C3%BCre%C5%9Fi-kabul-edilemez-derhal-iptal-edilmelidir-tcmilaskaymakam-milasbelediyesi-muglabsb-tcmuglavaliligi

8 CEVAP

AdaCoco

link açılmadı :(

AdaCoco

becerebildiysem imzaladım☺️

koalandalago

cok tesekkurler :) umarim ciddiye aliniriz

AdaCoco

rica ederim. acaba imzalayabildim m? e-posta adresime gelen şeyi onayladım ve sonraki adıma geç dedim. linki kopyalayıp bir tanıdığımla paylaştım. imzaladım diye düşünüyorum.

Snzlc

imzalayıp paylaştım umarım işe yarar

koalandalago

Org/ dan sonra p ile arada bosluk olmus :) kusura bakmayin, tesekkur ederim haber verdiginiz icin

koalandalago

evet evet oyle oluyor :) cok sagolun