Kuşlar En Çok Hangi Marka Mama Sever?

Elifkoc

kuş yemi önerisi

5 CEVAP

Kurta057

Versele laga veya vitakraft

Denizaytt

Biz enjoyun vitaminli yazani alıyoruz veteriner önermişti gidip gormus vitamin koyduklarini ama renkli ekmek kitirtisi olmayan bu sitede varsa bakıyim vitakraft da iyi yem mama diyorsan verse laga veya cede olanlara bakabilirsin :)

Denizaytt

Bu sitede yokmus vitaminli muhabbet kusu yaziyor üstunde yazisini mavi rengin üstune yazmislar zaten pakettin üzerinde yemin resmi oluyor renkli kitirtili seylerden olmayandan alabilirsin

theyusra

bizimki vitakraft markasına bayılıyor

Minikmuezza

Quik kullaniyorum dn cok bunu seviyolar